Алєксандр Усік записав відео з відповіддю бійцю, який кинув йому виклик, і зі спробою якось пояснити свою позицію. Втім все одно вдався до моралізаторства. Але зараз не про те, злився Усік чи ні, і не про його світогляд. Бо у нас в країні є ще один любитель відеороликів.

В цей же день стало відомо, що сайт президента блокує петицію щодо вимоги відкликання заяви Зеленського на Марусю Звіробій і Софію Федину. Банально не публікує, попри те, що терміни на перевірку вийшли. Адже зрозуміло, що петиція набере необхідну кількість підписів, і ...треба буде дати якусь відповідь

А яку, якщо сама історія з цією заявою — ганебна для Зеленського не лише як для президента, а й просто як для людини? Чим він керувався, коли її подавав — страхом, бажанням злякати? Просто «вхопив зірочку», подумав що тепер він напівбог? Це робилося як частина кампанії з дискредитації ветеранського і волонтерського руху?

Не виключено, що всі ці причини мали місце. Але це зашквар, і влада тут сама, через свою недалекість, загнала себе у цугцванг. Що аж вдається до примітивних маніпуляцій з розділом для петицій.

Це — визнання слабкості і капітуляція. Де б у відомому реченні «казнить нельзя помиловать» Зе не поставив кому, це буде йому вироком — або як боягузу, який засудив жінок, або як тому, хто відступив. Останнє — в очах своїх прихильників.

Тому приклад Усіка, попри весь контекст, може йому згодитись. Можна було б порадити Зеленському, якщо він уникає дебатів з Софією Фединою, щодо яких вона теж кидала йому виклик, записати для неї відео. І не в Теслі, не в декораціях президентського офісу, а просто по людські.

І я зараз не іронізую. Ситуація є просто непристойною.

https://t.me/bulavkay