В один день, середу 2 грудня, стало відомо про розвиток одразу кількох кримінальних розслідувань.

Звичайно усіх потряс той факт, що генпрокурорка Венедиктова власним рішенням, всупереч закону, шляхом відсторонення слідчої групи, зірвала затримання заступника глави офісу президента Олега Татарова, якому інкримінують співучасть у корупційних діяннях. Чому ніхто не здивований, що людина Портнова, призначений Зеленським курувати правоохоронні (!) органи служака Януковича та антимайданівець виявився підслідним?

Не перший раз, коли офіс генпрокурора прикриває злочини «слуг» і представників влади загалом. Але цей випадок вкрай кричущий та нахабний. До речі, де протести записних антикорупціонерів?

Ви не повірите (чи навпаки — повірите), але цього ж дня стало відомо про відкриття нової справи проти Порошенка. Ну, і про продовження деяких попередніх, як от за контрнаступ на Донбасі, але до цього вже майже звикли.

Нове провадження зареєстроване офісом генпрокурора за те, що у 2016 році законом України були запроваджені європейські конкурсні процедури для відбору керівників закладів культури. Тобто, за те, що Порошенко підписав ухвалений парламентом закон.

Ви що, не розумієте, що поки наші космічні кораблі, блд, бороздять космічні простори, поки будуються коронавірусні дороги, скручується ПДВ, пишуться відосики, працюють Єрмак з братом, Татаров, Юрченко і хто там ще, країна до сих пір! потерпає від рішень Порошенка, ухвалених у сфері культури 5 років тому!

Й Ріфмайстер сидітиме, поки Татаров на волі.

Я нарешті знаю прізвище сценариста 95 кварталу — Франц Кафка.

https://t.me/bulavkay