Одним з найбільш постраждалих внаслідок запровадження санкцій проти проросійських каналів можна вважати і радника глави ОП Олексія Арестовича.

Щойно він заявив, що не вважає їх ворожими, і вітає їхню професійну діяльність, їх було закрито як пропагандистські і такі, що поширюють дезінформацію. «Було акцентовано, що телеканали, стосовно яких були запроваджені санкції, тривалий час активно використовувалися для дезінформаційних кампаній в Україні, спрямованих на підрив реформ, курсу нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію та просування гібридного впливу держави-агресора на політичні процеси в нашій країні», — йшлося під час спілкування Зеленського з послами G-7.

Што??? То виходить, Арестович прикривав" гібридний вплив держави-агресора"?

Щойно Арестович переконував, що на Донбасі перемир'я не зірвано, а лише порушено, як вийшов Аваков і заявив, що за останній тиждень ситуація на Донбасі різко загострилася, і через це президент терміново відправив на схід начальника Генерального штабу Руслана Хомчака. Військовий експерт!

Щойно Арестович вписався за ОПЗЖ, закликаючи рахуватися з її рейтингами, та заявляючи про "проукраїнськи налаштованих" її членів, як ця партія заявила, що ініціюватиме імпічмент його роботодавцю — президенту Зеленському. Під "вставай страна огромная".

А у постах пана Арестовича ще настільки багато різноманітних сентенцій і запевнень, які стосуються ситуацій, щодо яких у майбутньому також можуть бути ухвалені рішення…Як невдобно…

Дарую лайфхак. Здається, там ще не було нічого про масло Roshen. Це безпрограшно.

https://t.me/bulavkay