site.ua
топ-автор

Які будуть думки з приводу статей кримінального кодексу, за якими судитимуть представників нинішньої влади за бездіяльність в часи пандемії?

Халатність? Нецільове використання коштів? Державна зрада?

Де ще, крім кримінального кодексу шукати відповіді на питання: чому не проводилося масового тестування, чому не побудовані додаткові державні лабораторні центри, чому не побудовано нові інфекційні лікарні, чому кошти зі спецфонду закатали у асфальт?

Я сподіваюсь знайдуться грамотні юристи, які подаватимуть відповідні позови крім тих, що вже є.

Бо досвід інших країн був, технології є, гроші було виділено. Економіку зупинили карантином який, як передбачалося, мав дати час для того, щоб підготувати медичну систему. Підготували?

Для прикладу, у Тернопільський області, єдиній в Україні, взагалі немає обласної інфекційної лікарні. За півроку вона ж точно могла з'явитися?

Або логіка поведінки влади і поліції зокрема, які своїми драконівськими, непродуманими діями і подвійними стандартами тільки роздратували людей, і громадяни випорхнули на волю після послаблення обмежень вже не звертаючи увагу ні на що. Бо ще навесні стала очевидною ключова проблема - брак довіри на тлі роботи "Велюру" і нехтування носінням маски самим президентом.

Природно, що тепер ми несемося в стіну. Але суд над "водієм" має ж відбутися? Бо йдеться про здоров'я і життя людей, про які влада мала подбати за людські ж гроші.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації