site.ua
топ-автор

Згідно з опитуванням центру Разумкова та фонду "Демініціативи" імені Ілька Кучеріва" 49% українців заявили, що не довіряють президенту Володимиру Зеленскому.

Там же Верховній Раді України не довіряють 75%, Уряду України — 72%, державному апарату (чиновникам) — 78%.

Пробачте, але всі ці державні органи, як і державний апарат, сформовані одноосібно Зеленським. Навіть якщо ми розуміємо, що і перший і другий уряди Зеленського були також урядами тих чи інших олігархів (другий так вже точно Ахметова).

Зеленський попри несприйняття освітянської спільноти особисто просунув у міністерське крісло Шкарлета, він тасував очільників МОЗ. Загалом, Верховна Рада, в якій є монобільшість імені Зеленського ухвалює кадрові рішення, які спускаються з офісу президента Зеленського. Саме так це і працює.

Тому, хоча громадянам ще не до кінця розвиднилося, антирейтинг парламенту та уряду - це антирейтинг Зеленського. Він і тільки він несе персональну відповідальність за їхню роботу. А ще за Авакова, Венедиктову і ДБР.

Він сам формує таку дійсність, сконцентрувавши контроль над усіма гілками влади. Бо у його свідомості влада є абсолютною.

І суспільство прозріватиме чим далі, тим швидше.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації