site.ua
топ-автор

Цей допис не претендує на далекосяжні висновки. Скоріше, це "фотознімок" поточного моменту.

"Если долго смотреть каналы Медведчука, то решишь, что наш президент - Путин, Медведчук - его мудрый наместник в Украине, а на Банковой точно какие-то клоуны или мальчики-несмысленыши...Ну а то, что сегодня происходит на каналах Медведчука, плюс на канале "Наш" - вынуждает меня задаться вопросом: если это все идет на вроде бы УКРАИНСКИХ каналах, то я живу где? ...Может, у нас уже случился госпереворот? …", - написала засновниця проектів "Телекритика" та "Детектор медіа" Наталія Лигачова.

"П’ятий президент України, лідер політичної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко провів телефонні переговори з Міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу. Сторони обговорили актуальні питання порядку денного двосторонніх відносин та безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні. Петро Порошенко висловив вдячність турецькій стороні, передусім президенту Ердогану, за тверду і принципову позицію підтримки України у справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави", - йдеться у повідомленні прес-служби ...ммм...кого? Схоже - реально діючого президента.

Вже доводилося писати, що чим далі, тим ця ситуація буде більше кристалізуватися. Мало того, вона була такою ж і на момент виборів 2019 року. Але комусь не сподобалися білборди.

Дорогі друзі, яким так не подобався Порошенко, і які за п'ять років його каденції не змогли сформувати альтернативи, лише зруйнувавши численними, переважно штучними нападками імідж проукраїнського президента. Ви і далі будете голосувати за таких як Вакарчук, Гриценко, Свобода? Які тікають з поля бою і мовчать як німі, коли в Україні розгортається справжнісінький, от якійсь еталонний реванш?

З Зеленським все ясно, зараз йому йдеться лише про його власну долю.

А ті, хто дивився свіжі інтерв'ю Путіна з де факто проголошеною новою хвилею експансії, хто бачить як Медведчук фактично починає диктувати свою волю і створювати силові загони, - чиє обличчя ви бачите спроможним представляти Україну в цій боротьбі?

Якщо ще сумніваєтесь, то сміливо пишіть у відповіді - Ляшко. Або краще давайте хором: Се-мен-Се-мен--чен-ко. Або кого там приготують на його роль.

P.S. - можлива чергова порція "компромату" відносно контактів Порошенка і Медведчука. Якщо тобі як умову дають такий канал комунікації з ворогом, але це допоможе зберегти життя, обміняти полонених тощо, то на це можна було піти. Складна, цікава дипломатична гра. А "прості рішення" - в офісі чинного президента.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації