site.ua
топ-автор

Сьогоднішні події під час двох судових засідань - щодо обрання запобіжного заходу Сергію Стерненку і апеляції у справі Януковича, куди свідком викликали Порошенка - це реванш. Явний і очевидний.

Випадково чи ні, сьогодні ж Медведчук звернувся до Зеленського з відкритим листом. А можливо вже й з ультиматумом, якщо брати до уваги новий виток пропагандистської, агресивної і мілітаристської істерії в Росії по відношенню до України.

У випадку з Порошенком адвокати влаштували ціле шоу у прямому ефірі, транслюючи увесь комплекс російської інформаційної зброї, спрямованої проти України як такої, проти Порошенка як Верховного головнокомандувача у найбільш складний в її історії час, і проти Революції Гідності.

Паралельно з цим учаснику Революції шиють справу за самозахист, а його друзів знову люпцює беркут.

Вішенка на торті тут в тому, що і за справою по Стерненку, і за тиском на Порошенка стоять одні й ті самі люди. Венедиктова, Портнов, ну і далі за списком, який веде до Кремля. Вони єдині, відчувають навіть смак полювання.

А от умовний "Стерненко", маючи на увазі активістів Майдану, і цілком конкретний Порошенко - такої ж єдності між цими силами наразі нема. Хоч всі декларують одні цінності.

І безсенсовно розбиратись хто в цьому винен, чи справедливими були і залишаються претензії.

Ау! У нас реванш!

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації