site.ua
топ-автор

В Україні не лише поставлено на паузу або спотворено важливі реформи, як от децентралізацію. Існує реальна загроза того, що навіть найкращі і найбільш сучасні новації будуть в подальшому використовуватись з метою утримання влади та маніпуляцій. А можливо для просування російських інтересів.

Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект щодо народовладдя. Або простіше - про референдум. Цим законопроектом у тому числі передбачається запровадження електронного голосування.

Тобто, планується, що за допомогою електронного голосування в майбутньому на референдумі може бути змінене все - територіальний устрій, кордони, засадничі розділи Конституції тощо.

Оскільки ця влада тотально бреше, і неодноразово була піймана на цьому, жодної довіри до організації нею електронного голосування немає.

Крім того, впадає в око синхронність, і не вперше, "ідей" Зеленського з тим, що запроваджується в Росії. Так було під час карантину, коли допомогу бізнесу запропонували за російською схемою. Так є і зараз, коли електронне голосування запроваджено під час всенародного одобрямсу в РФ щодо поправок до Конституції. Тут і Зеленський вносить свій закон як невідкладний.

Так, вони обіцяли "державу в смартфоні", та ніщо не показує, що ця теза серйозно вийшла за рамки передвиборчого гасла. А от путінські лекала по управлінню країною - очевидні.

Слід пам'ятати, що саме з ідеєю "народовладдя" проводив агресивну пропагандистську кампанію "Український вибір" Медведчука у 2012 році. Зараз зрозуміло, що це було ніщо інше, як підготовка ідеологічного підгрунтя для розшматування України.

Референдум для узурпації влади використовував Лукашенко. Кучма протягнув через референдум двопалатний парламент з подачі того ж Медведчука, що, на щастя, не було імплементовано.

Зрештою, кримський референдум не визнає світ, але чи була б такою ж реакція при електронному голосуванні?

Додатковим фоном є те, що проросійський інформаційний пул користується в Україні повною свободою і не має від влади, на відміну від "Прямого", жодних претензій. А "слуги" є на цих телеканалах частими гостями. Якщо взяти до уваги роботу в ДБР адвоката Януковича, а в офісі президента - адвоката Єфремова, то Зеленському залишилось дати ще якусь посаду Медведчуку.

В такій ситуації закон про референдум сприймається не як "прогресивний", а як такий, що створює додатковий інструмент подальшого закріпачення України власними олігархами, зрадниками та самим Кремлем.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації