site.ua
топ-автор

Заява спікера Разумкова про необхідність перегляду мовного закону в купі з розмовами його заступника Стефанчука щодо "більш гнучкого" положення про інтеграцію до ЄС і НАТО в Конституції, нарешті дають уявлення про справжню ідеологію "слуг".

За час свого існування ця віртуальна партія вже тричі оголошувала про той чи інший ідеологічний напрямок - то соціалісти, то центристи, ну а починалося все, як пам'ятаємо, з лібертаріанства. Зрештою, прийшли до "ісконного" - якоїсь дикої суміші рафінованого кучмізму з його багатовекторністю, та Партії регіонів.

В принципі, старожили пам'ятають проект "За еду", збірну солянку представників бюрократії та кланів часів Кучми. "Слугам" вже можна перейменовуватися, тому що основні його постулати - красти, не дратувати Росію, морочити голову європейцям - і так виконуються. Та й значній частині їхніх виборців жратва як національна ідея теж сподобається.

Ось так і здибали - чекали на "нові обличчя", як мінімум, а отримали політичний секонхенд.

P.S. - щодо підписання Зеленським річної програми співпраці з Альянсом, то це може викликати лише посмішку, тому що реальні повідомлення з армії свідчать про згортання адаптації під натівські стандарти. Більше того, ЗСУ, є обгрунтоване побоювання, свідомо деморалізують. Загалом, як сказав би класик, підпис Зеленського не вартий навіть роялю, на якому він...ну ви зрозуміли.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації