Поки громадськості згодовують байки про боротьбу із ОПЗЖ, представники цієї партії отримують додаткову кормушку у вигляді морських перевезень, дипломування моряків та інших нюансів. 

Юрій Васьков в уніформі разом з Віктором Януковичем. 

Після призначення вихідця з Партії Регіонів та наближеного до Олександра Вілкула Юрія Васькова в міністерство інфраструктури заступником міністра справа пішла лише швидше. Ведеться кампанія із призначення Катерини Фокіної-Берадзе у заступники голови Морської адміністрації, чий брат був у часи Януковича на досить жирній посаді заступника голови ДФС і навіть особисто сприяв виділенню резиденції Межигір'я у його володіння. 

 

Також готується і призначення на посаду заступника Державної служби морського і річкового транспорту вихідця з ОПЗЖ Анатолія Іванкевича. Сам Іванкевич майже десяток років пропрацював у кишеньковій крюінговій компанії депутата Одеської міськради від ОПЗЖ Віталія Баранського. На початку цього року на Баранського було накладено санкції США за співпрацю з проросійським режимом Мадуро у Венесеуелі і організацію морських перевезень в його інтересах. Звісно ж, держава Україна ніяк на це не відреагувала, а тепер бравих проросійських «моряків» у державних установах на високих посадах стає усе більше, і оплачують цей бенкет передусім такі як Баранський та російські крюінгові компанії, яким важливо знищити українську морську галузь, зробити з Одеси глухий кут. Щось подібне, до речі намагаються зробити і з Маріупольським портом, який росіяни душать блокадою Керченської протоки. 

 

Ось так, помалу, посаду за посадою і кілометр за кілометром росіяни будуть входити в Одесу на плечах наших ватників точно як вони входили попередні 20 років у Крим: через економіку, морську галузь, медіа — а там в кінці обов'язково підтягнеться і політика. І буде соромно знову втратити ініціативу просто тому, що ми проморгали яка ситуація з Одесою аналогічно тому, як не помічали розгортання росіян в Криму.