Хто вже придбав собі єдиний електронний квиток? Я встиг насолодитися перевагами. Оскільки так чи інакше доводиться користуватися послугами громадського транспорту у Києві, вирішив спробувати, адже люблю технології й зручність.

Заходжу на станцію метро Палац спорту й бачу оголошення великими літерами приблизно такого сенсу: «На цій станції ви не можете придбати KyivSmartCard. Їх продають ..» й перелік станцій. Ну ок, думаю. Прогуляюсь до станції Хрещатик.

А там висить інше оголошення: «У цьому вестибюлі станції KyivSmartCard не продаються».

Та що ж це за смарт-технологія. Квест чи що? Невже це так важко, надрукувати достатню кількість цих пластикових карт й продавати їх на всіх станціях й у всіх вестибюлях? Можливо я не дуже смарт й чогось не розумію, ок. Значить воно мені не потрібно.

Встановив додаток на смартфон. З його допомогою можна купити QR-квиток й показати його валідатору. Наче зручно. Заходжу на станцію Чернігівська, але не знаходжу турнікету, де можна використати придбаний електронний квиток. Питаю в жінки, яка там працює: а де? Немає, каже у нас. Ахахах. Оце так технологія!

До слова, з 1 квітня отака система працюватиме вже у всіх сферах громадського транспорту столиці, а звичних для усіх жетонів у метро більше не буде.

p.s. сподіваюся за два місяці КМДА докладе усіх зусиль аби технологія працювала адекватно.