Чи помічали ви колись, що зі шкільних часів багато хто обирає певний тип поведінки. І все. Без змін. Навіть, якщо життя підказує, що пора міняти підходи. Але ж ні: любителі напиватись - стають алкоголіками; любителі легкого життя - пропадають в нікуди; ті, хто намагався бути типу крутим - стає типу ніким.

Чому так рідко помічаємо дороговкази? Весь час нам підказує саме життя. Погіршало здоров'я - змінюй ритм життя, звички, думки... Ні, поки в хронічне чи в смертельне не перейде, терпимо. Весь час погані події трапляються, а виявляється живемо в районі, в якому, в принципі, хорошого не стається. То треба переїздити. Ні, поки не наваляють до реанімації.

Слухаємо і дивимось чужинське. Стаємо байдужими до свого. То треба переставати сприймати чуже і вертатись до свого. Дозволяєте молодшому поколінню захоплюватись примарними та хибними героями. Отримуєте, ну те, що отримуєте. Хтось стає "тіпочком" північно-східного обряду, а хтось - "терпилою-всі-рівні" західного обряду. А дехто просто плює на своїх рідних і свою землю і - прощавайте, я в краще життя. От тільки забувають, що тут нікому порядок наводити. А що як і "там" почне безладдя панувати - що тоді? Знову тікатимете? І так вічно...

А коли не буде коли. Чи на "мій вік вистачить"? От того всі ми-ви тікаючи варті лиш... нічого не варті. Один варіант, якщо це з метою тимчасовою. Але зазвичай цим лише прикриваються.
То, може, досить ставити хрест на собі?! Почнімо, хто ще в замороженому стані, змінювати свою долю у сторону, у сторону, що варта того, щоб нею рухатись. І подякуємо тим, хто змінював і змінює зараз свою долю для прикладу іншим, які все сумніваються чи сплять.

Приєднуємось до творців своєї долі, щоб не довелось приєднатись до результату творення інших.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація