Володимир Тимченко, як висуванець Радикальної партії Олега Ляшка, балотується по 97-му мажоритарному виборчому округу

5d164a6cb0912.jpg

Міський голова м. Березань, що на Київщині, Володимир Тимченко потрапив у вир чергового скандалу. Цього разу в якості кандидата-мажоритарника у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка.

Розшукується міський голова

Спочатку мешканців міста здивувала та обставина, що міський голова Володимир Тимченко проігнорував позачергове засідання сесії Березанської міської ради, яке 10 червня було скликано за його ж ініціативою. Намагаючись, зрозуміти мотиви такої дивної поведінки, депутати звернулися з інформаційним запитом. Мовляв, що ж сталося з нашим міським головою? І відповідь не забарилася.

5d164a8fb7857.jpg

З'ясувалося, що, відповідно до розпорядження № 37-6д від 07 червня 2019 р. «Про відрядження», 10 червня міський голова перебував у відрядженні у Київській обласній державній адміністрації і вирішував службові питання. Між тим, газета «Березанська громада» повідомила своїх читачів, що Тимченко цього дня перебував на плановому лікуванні.

5d164ab21a771.jpg

Та справжня причина відсутності міського голови Володимира Тимченка на сесії стала зрозуміла після публікації фотозвіту про роботу з'їзду Радикальної партії Олега Ляшка: на одній зі світлин березанці впізнали очільника Березанської міської ради, якого 10 червня було оголошено кандидатом-мажоритарником від цієї політичної сили.

5d164abfcfc41.jpg

Офіційно про свою участь у дострокових парламентських виборах Володимир Тимченко повідомив громадськість по закінченню 70-ї сесії Березанської міської ради 25 червня 2019 р. Саме тоді він продемонстрував присутнім свою передвиборчу програму міського голови та заявив про повне виконання записаних у ній обіцянок.

Тримайте злодіїв!

Що ж обіцяє виборцям Володимир Тимченко в якості кандидата-мажориторника від Радикальної партії Олега Ляшка на дострокових парламентських виборах? Виборці зайшли на сайт ЦВК, знайшли подану кандидатом передвиборчу програму і… поторопіли: кандидат Тимченко списав її в очільника партії. Правда, Олег Валерійович Ляшко йшов з тією програмою у Президенти України, але то вже несуттєвий факт.

5d164b128d687.jpg

5d164b2149f55.jpg

Певно, розуміючи, що до Ляшка Тимченку все ж таки далекувато, кандидат-мажоритарник у 97-му виборчому окрузі програму Олега Валерійовича скоротив та дещо поміняв підзаголовки. Погодьтеся, було б зовсім смішно, як би міський голова м. Березань Володимир Тимченко привласнив ще й таку частину тексту: «Моє дитинство не було легким – я ніколи не бачив батька, він покинув матір до мого народження. Вона важко працювала і не могла мене утримувати. Тому в 2 роки віддала до дитбудинку, потім було ще три інтернати на Чернігівщині. На літо я їздив до родичів на Луганщину, там навчився пасти корів і телят, за що отримував перші гроші».

5d164b43dabd8.jpg

А чи є в передвиборчій програмі кандидата-мажоритарника від Радикальної партії Олега Ляшка по 97-му виборчому округу Володимира Григоровича Тимченка бодай одне своє речення? Безумовно є! Правда, відшукали ми його з великими труднощами і виглядає воно так: «Землю – головне наше багатство – лишити у власності народу». Словом, страшне перо – не в гусака.

5d164b533fc22.jpg

Цікаво, а що з цього приводу думає Олег Ляшко? Чи не боїться він із таким висуванцем залишитися без штанців? Бо воно ж все з малого починається: спочатку програму «свиснув», а там і за штанці візьметься?!

До слова, таку ж саму передвиборчу програму має ще один кандидат-мажоритарник від Радикальної партії – Бовсуновський Олександр Михайлович, який балотується на Київщині на 96-му виборчому округу.

5d164b70c596a.jpg

Програми Олександра Михайловича Бовсуновського та Володимира Григоровича Тимченка схожі між собою, немов близнюки.

Тож, Олеже Валерійовичу, тримайте злодіїв! Та не біля себе тримайте – за руку ловіть…

Наталія КИРИЛЕНКО,власкорНашої Версії