У моїй стрічці не вщухає хвиля виправдань «19-річної дівчинки, яка не відала, що творила». Мова, звісно, про олімпійську призерку, стрибунку Магучіх і її фото з росіянкою Ласіцкене. Не буду втисячутрьохсоте згадувати про військові звання обох і купу супутніх фактів, тим більше, що вже писав у блозі Це не політика, це війна.  Лише визнаю, що справді найбільша вина — на спортивних керівниках, котрі не готують спортсменів до таких речей, хоча б мали. Але.

Ось фото 19-річної дівчинки. Точніше, фото Міли Йововіч, яка зіграла 19-річну дівчинку. Точніше, в цьому кадрі дівчинка ще 18-річна. Так, дівчинка не спортсменка з якогось там мільйонного міста. Дівчинка — залякана релігійною містикою донька голови сільської охорони. Можливо, проблема в тому, що дівчинка виросла на свіжому повітрі, і її не змушували вчитися в школі та числитися в інституті. Чи в тому, що дівчинка не мала військового звання. Але в 12 років дівчинка точно знала, хто здійснив вторгнення у її країну. У 16 років дівчинка вже намагалася воювати проти ворога. У 17 років дівчинка вела армію на міста та замки. А в 19 років дівчинка загинула за свою країну.

Отака фігня буває з 19-річними дівчатами. Отак відбувається «полювання на відьом». А не оце от ваше сюсі-пусі про бідну дитину в інтернетах.