11 вересня святкує свято незалежності Гондурас — невеличка держава в Північній Америці.

Років п'ятнадцять тому ходила така як вважалось дотепна фраза: «нє ту страшну назвали Гондурасом». Натякалось на те, що цією кумедною назвою треба було назвати Україну.

Насправді цей вислів — квінтесенція ставлення більшості українців до своєї батьківщини. Мовляв: ми то нормальні, а от країна нам дісталась бракована. Все в ній не так: і корупція, і гади-депутати, і бариги-олігархи, і дороги з ямами.

Зняли ми свою відповідальність за все вищесказане, обізвали власну державу і сидимо такі ідеальні в доміку.

Між тим, якщо керуватися такою логікою, то кожна країна цим самим Гондурасом може називатись.

Не вірите? Ось приклади:

Це я не приводив приклади з країн Африки, Азії та Латинської Америки.

Тому не варто ображати ні Україну, ні Гондурас, бо дурнів у кожній країні приблизно рівний процент https://site.ua/voryol/18275-chi-isnue-krayina-durniv-adolf---ti-ne-praviy/ і держава є відображенням суспільства. Не змінилося ми — не зміниться нічого і довкола нас.

І кілька ліричних відступів наостанок:

  1. Дочка привезла матері в село порося для вигодовування.

Бабця назвала кабанчика Гондурасом. Гондурас виявився гончої і волелюбної породи, по дорозі у село він ледь не утік від свинячої гіркої долі (його не могли зловити дві години), сала з нього майже не було. Сусід бабці, закусивши консервою з покійного Гондурасу, ледь не вмер від ботулізму. Спогади про цю горду тварину і досі живуть.

  1. Безкоштовна бізнес-ідея: назвіть свій ресторан, кафе, генделик «Гондурасом» або «Чупакаброю» і відбою від вдячних клієнтів там не буде.

Святкуйте. Але занадто багато не пийте.Підтримка автора: картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014