Сашко уже в підлітковому віці зрозумів, що цей світ набагато складніший, у ньому немає нічого ідеального, у чорного і у білого є й багато відтінків. Десь у той час зі стін у його кімнаті зникли плакати з артистами та спортсменами.
До 2014-го політика Сашка мало цікавила. 
А потім все змінилося. 
Ющенко, за якого вийшли тисячі українців, виявився занадто романтичним, йому не вистачало жорсткості та прискіпливості у виборі оточення. 
Його заклята подруга – символ популізму, брудної та безпринципної української політики.
За Януковича Олександру стало страшно. І страшно не від того, що той у темпі вальсу почав перетворювати державу у велику Донецьку область (в самому гіршому розумінні цього слова). Стало страшно, коли Сашко побачив на першому українському каналі у суботній прайм-тайм передачу з концертом Петросяна та Кіркорова.
В один момент критичне мислення Сашка підвело. Це сталось коли він проголосував за ВО «Свобода». Це потім Олександр зрозумів, яка деструктивна місія ховалась за патріотичним фасадом цієї політичної сили.
Другий раз критичне мислення дало збій, коли Сашко почав припускати, що Порошенко нічим не краще попередників. Така думка мала підстави, адже жити у перші місяці президентства Петра стало дуже важко. Це потім стало ясно, що на те було аж занадто багато суб'єктивних причин.
А потім наш герой закайфував. З'являлась Україна його мрії. Україна з сильною армією, з рідною мовою, з національною культурою та стабільною економікою. Українці отримали нову поліцію, безвіз, антикорупційні органи та багато іншого.
А головне, Україна все далі віддалялась від східної орди.
Але все зіпсував «мудрий народ». Цей самий народ вирішив, що в цьому світі загалом і в Україні зокрема може бути стовідсотково ідеальний президент. Народ не вразили реальні справи, народ прагнув дива.
Проте, Сашко залишився прихильником попередньої влади і отримав прізвисько «Порохобот». Це відбулось вперше, адже до цього Сашко неодмінно розчаровувався у минулій владі.
Коли я стрічаю Сашка, він неодмінно стверджує, що в найближчому майбутньому термін «Порохобот» звучатиме як найбільша похвала і буде синонімом слова інтелектуал та патріот.
Що ж, побачимо.