Говорил что увезёшь меня на Бора-Бора-Бора

Говорил же точно

Говорил что скоро буду жить на Бора-бора-Бора

Подарил мне ночку

Почему же до сих пор я не на Бора-бора-Бора

Не сложилось значит!

надоело, улетаю я на Бора-бора-Бора!

ЧМО ты, а не МАЧО!

Із пісні


Якщо не лікувати психологічні проблеми, вони з роками стають хронічними і можуть перейти у щось гірше. Так стверджують психіатри.

Манію переслідування, постійний страх, на думку тих самих психіатрів, дуже важко побороти, особливо у зрілому віці.

Багато хто пов'язує репресії 1937 року з тим, що Сталін теж мав подібні проблеми. Коба не вірив нікому, постійно міняв оточення, шантажував соратників з допомогою переслідування їх родичів, сам брав участь у тортурах опонентів. Цікавий факт: коли німці стрімко рухались в бік Москви, Сталін закрився на своїй дачі. Він був упевнений, що соратники, які приїхали просити вождя повернутись в Кремль, хочуть його заарештувати.

Щось подібне відбувається і з спадкоємцем «отца народов». Ми стаємо свідками, як старіючий мачо перетворюється на жалюгідного трухлявого діда з манією переслідування.

Здавалось би, яка різниця між Навальним у Германії та ним же у Москві. Зараз транслювати критику влади можна з будь-якої точки Землі. Протестні виступи у РФ були малоймовірні рік назад, а зараз, під час епідемії, і поготів.

Але страх… Цей страх відключає всі многоходовочки і перетворює ситуацію з прильотом опозиціонера у дешевий цирк.

Схоже що фобії гебешника уже невиліковні і проявляються все більш чітко. Судіть самі: спроби блокування месенджерів, шалений принтер, що друкує гайкозакручувальні закони, арешт Фургала, втеча від ковіда у бункер.

Тепер запасайтесь поп-корном буде ще більш цікаво. Головне, щоб зляканий «мачо», через свої фобії, не натворив фігні за межами мордору.