Стрічку Facebook заполонили китайські відосики. Все вони кляті уміють: і філігранно цукрових драконів майструють, і з дерева всілякі статуї вирізають, і апарати у них дивовижні – хоч картоплю саджай, хоч дрова рубай, хоч взуття клей. А ще фмайстерно нарізають овочі та фрукти, готують локшину та різноманітний фаст-фуд. Почали вже трохи піддратовувати, якщо ви такі талановиті, то чому одяг шиєте позбавлений художнього смаку, та й машини… чому наказом компартії не можете заборонити поїдати кажанів та інших милих звірушок. Друга економіка світу, а вони жаб'ячим гімном лікуються.

Зеленський вітає журналістів. Усе в його стилі. Вар'єте і найдорожчий у світі шашлик. На більшості світлин, крім гаранта, лиса голова Гордона, його губата жінка і веселий Савік. Як то кажуть – цвіт української журналістики. «Я вас бєзумно уважаю, знаю што ви очєнь глибокій, думающій чєловєк», – чомусь згадується саме ця фраза Дмітрія, ну і його високо підтягнуті шкарпетки.

А Байден то ще той в'юн, слизький дідок. Тут називає Путіна вбивцею, а тут з ним рандеву призначає. Є шанс, що не домовляться, але сам факт зустрічі – уже погано, та й трубу газову, схоже, таки закінчать. Джо таки злопам'ятний.

Пацана з Нехти звичайно шкода. За кілька сотень кілометрів від нас, у ХХІ сторіччі відбувається те, що описували Багряний, Солженіцин та Шаламов.

Ну і наостанок повний сюр. Вони живуть настільки в паралельній реальності — цілком серйозно вважають, що можуть нам вказувати у якій футбольній формі виступати.

На дворі літо, сонце, трава в коліна, на базарі молода картопля, але в голову чомусь приходять сумні та заблукані думки.