Минають роковини з часу обрання Володимира Зеленського преЗЕдентом України. З цього приводу написано вже багато текстів, зокрема й вашим покірним слугою (ні, не слугою народу). Суть головна – солодкі передвиборчі обіцянки так і залишаться солодкими і … не виконаними. І коронавірус їм, слугам, в поміч, бо списати все можна на нього, чим вони й користаються.

Аж ось на сторінці команди Зеленського у Фейсбуці з'являється 12 вікопомних «досягнень» під назвою – «Україна дізналась за Зеленського про те, що …» і далі перелік цих «досягнень». Проглянув і не втримався, щоб не відреагувати. Перед цим зазначу, що українцям хотілося б почути від самого преЗЕдента повноцінного звіту з приводу виконання передвиборчих обіцянок, а не допису від його команди з приводу «досягнень».

Отже, за рік нової влади Україна дізналась про те, що:

Все, або майже все у розряд «досягнень» притягнуто за вуха. Бо воно було до них, або ніяким досягненням це назвати не можна. І до Зеленського успішно обмінювали полонених при тому, що «особливо цінних персон» не віддавали. Про недоторканість, яку вони начебто зняли ходять анекдоти. Бо на 100% генпрокурор преЗЕдента вирішуватиме хто доторканий, а хто ні. Цю ненормальну дискрецію ніяк не можна вважати вирішенням проблеми.

Про ту горезвісну прес-конференцію можна сказати так – краще б її не було. Бо під час журналістських запитань непідготовленість і дилетантство преЗЕдента можна було бачити немов під збільшувальним склом. Від кількості його відеозвернень, що подається як «досягнення» людям ні холодно ні жарко. Як кажуть на хліб не намажеш! До речі кількість переглядів цих відосиків падає. Монобільшості вже немає, міністрів теж, бо змінюються, не встигаєш прізвища запам'ятовувати.

Хіба що тільки за ринок землі вони можуть начепити собі медальки. Але слід не забувати, що закон, який був представлений на початках отримав категоричне несприйняття людей, передусім аграріїв. Довелось йти на радикальні зміни і домовлятись з іншими фракціями, зокрема з «Європейською солідарністю», яка підтримала ринок землі у прийнятній для фермерів формі.

А тепер до вашої уваги головні обіцянки ЗЕ-кандидата в преЗИденти вже більш ніж річної давнини:

Як кажуть відчуйте різницю. Ось чому рік перебування Зеленського при владі зветься не річниця, а роковини. Поминки за нездійсненними мріями.