Вони не здатні продовжувати й розвивати економічне зростання, яке отримали від попередників. Промисловість в порівнянні з минулорічними показниками демонструє рецесію в -8%. Візит чисельної офіційної делегації до Давосу не виправить негативний тренд, бо інвестицій там не знайшли.

Натомість, аби відволікти увагу він провалів і зашкварів вони активізують зусилля щодо переслідування п'ятого президента Порошенка та патріотично налаштованих активістів, добровольців, майданівців.

Повсякчас коли Порошенко має відлетіти на важливі міжнародні зустрічі вони кличуть його на допити. Саме через це він не зміг відвідати Давос і скасував свої зустрічі з міжнародними партнерами й інвесторами.

За заявами одіозного Портнова ДБР шиє Порошенку півтора десятка проваджень. Останнє з них стосується начебто держзради при укладенні мінських угод.

Ми всі пам'ятаємо той критичний час, коли велись багатогодинні перемовини в Мінську. Тоді ми не знали де зупиниться Путін — в Харкові, Одесі чи в Києві. Прийняття «мінська — 2» зупинило його там, де він є зараз. Єдине, що Путін захопив з того часу це Дебальцево.

Мінські угоди дали Україні час для зміцнення армії і це було використано. Згодом за невиконання угод на Росію почали накладати санкції, від яких вона досі потерпає.

Угоди затверджені на Радбезі ООН.

Мінські угоди вигідні Україні, якщо виконувати їх виходячи з логіки: спочатку безпека, потім політика. Натомість Путін хоче навпаки.

Саме в цьому й криється «секрет Полішинеля». Держзрадою є не самі угоди, а виконання їх за путінським сценарієм.

Раніше наша логіка брала верх, хоча в Кремлі теж не сиділи склавши руки. Росіяни домовились з тодішнім міністром закордонних справ Німеччини Штайнмаєром, щоб той від себе запропонував путінську формулу, яку нарекли його ім'ям.

Відповідно до неї Україна, не чекаючи виводу російських військ має йти на амністію, статус і вибори.

Раніше цей трюк Путіна не проходив. Але президент Зеленський погодився на цю формулу, яка лягла в паризьке комюніке за наслідками зустрічі в «нормандії».

Оце і є держзрада і капітуляція — легалізувати російські війська і російських ставлеників. Діюча влада йде саме по такому треку, який має колись привести її в ДБР.

А зараз, виконавши угоди як того хоче Путін вони прикриються тим, що їх укладали попередники. Вони знову вводять нас в оману.