Може. Якщо указ правильний і його буде виконано.

Президентом Зеленським було видано указ #558 щодо поліпшення доступу фіз- та юр- осіб до електронних послуг.

Указом передбачено проведення аудиту держреєстрів, яких в Україні наскирдовано аж 350. Їх потрібно спростити, скоротити, упорядкувати.

Пропонується навести лад в демографічному реєстрі. А перед тим, як робити це слід би було його завершити, оскільки там зареєстровано 14 млн. українців. Але ж нас більше, я точно знаю!

В указі йдеться про перехід на сучасні ID документи, єдиний веб-портал електронних послуг і інші прогресивні речі.

Якщо цей указ виконати, то Україна перетвориться на цифрову цукерку, яка приваблюватиме людей з усього світу – бізнесменів і бізнесвуменів, інвесторів, туристів і просто шукачів щастя.

Але головне, увага, Україна приваблюватиме самих же українців. Зокрема й тих, хто поневіряється по світах у пошуках кращої долі. Раптом виявиться, що кращу долю можна знайти ... в своїй країні.

Сила цифрової держави в тому, що «цифри» хабарів не беруть, не змушують рубати ліс для паперу й швидко без черг вирішують всі проблеми громадян.

Ну не всі, звісно. Але країна стає справедливішою, безпечнішою, а отже комфортнішою для життя.

Тож, як казав Ілліч, правильним курсом йдемо. Головне, щоб дійшли.

А допомогти у виконанні указу президента береться відома в усьому світі вітчизняна (!) компанія Індустріальна інноваційна група (Industrial innovation group – IIG).

21 липня на технологічному шоу компанія пообіцяла, що Україна швидко зможе увійти у топ-10 світового рейтингу цифровізації країн.

P.s. Цю статтю писав в бусі по дорозі з Києва до Полтави. Так ось Інтернет у форматі 4G на цій державній магістралі з'являється лише у великих населених пунктах. Між ними – немає.