До 24 лютого 2022 року обрана мудрим нарідом влада наполегливо ідентифікувала загарбника як «та сторона». Традиція приховування справжньої назви ворога не лише збереглася після 24 лютого, але й поширилася практично повсюдно прийнявши назви «орки», «рашисти» та, іноді, старе і добре відоме «кацапи». Для чого відволікається увага від реальної назви ворога буде нижче, а спочатку розберемося хто такі «орки», «рашисти» і «кацапи». Допитливий читач може володіти і більш детальними знаннями аніж Вікіпедія, але у даному тексті автор спробує максимально стисло надати певні пояснення.

Орки – це слово походить від імені одного з давньоримських божеств смерті і підземного світу та було повернено в нашу сучасність письменником Джоном Толкіним приблизно сто років тому і у вигаданій ним мові слово «орк» мало значення «чудовисько». У Толкіна ці персонажі є ельфами, що поєднують в собі не сильно виражені найгірші людські риси, військову міць та винахідливість. А різні персонажі текстів часом плутають орків із гномами, гобітами та навіть здичавілими ельфами. Синонімом оркам є гобліни.

Тож на Україну напали дещо здичавілі милі ельфи та пустотливі гобліни з притаманними, на відміну від частини українців, чеснотами дружби, боргу, помсти за вбивство своєї еліти?

Доречним темі стало звернення діаспори орків з проханням не називати рускіх їхньою назвою бо це їх ображає.

Рашисти – це абревіація (поєднання двох слів) слів раша (росія) і фашизм. Позначає носіїв ідеології сучасної влади росії і містить прямий натяк на ідеологію фашизму. Попри уставлені погляди на фашизм, як абсолютне зло, не слід забувати, що емблемою фашизму є символ єднання і справедливості – лікторська зв'язка, а італійський фашизм ігнорував національну ідентичність і опирався на національну єдність. Хіба Україна, де, згідно дослідження КМІСу, 21 відсоток мешканців вільної території хочуть дружити із загарбником, не потребує національної єдності? Тож більш коректно було б поєднати слова «раша» і «нацизм» – рацизм.

Кацапи – це зневажлива назва руских. На росії це слово вживають стосовно певної частини християн. Також це слово є самоназвою мешканців двох районів росії північніше Східної Слобожанщини. За свідченням Яворницького в документах 18 ст. вживалося слово «касап», що в тюркських мовах означає «м'ясник», а в арабській «м'ясник, живодер». Тут ніби все пристойно і навіть існує ідеологія кацапизму, але цей термін не є перспективним через дуже обмежене поширення – практично лише Україна, Молдова, Польща та Білорусь.

Приховування реальної назви окупаційної наволочі в Україні є традицією. У лютому 1918 року Київ захопило військо Муравйова – 5 тисяч убитих за українську мову, козацькі вуса і просто тому що українці. До сих пір це військо ідентифікують як «більшовицьке». Це при тому, що на той час загальна кількість членів партії більшовиків становила ледь трохи більше 10 тисяч і навіть інститут більшовицьких комісарів було введено лише через 10 місяців. Тож і більшовиків у цьому війську практично не було, а складалося військо Муравйова фактично з матросні балтійського флоту укомплектованого рускіми. Отже, не більшовики Муравйова, а виключно рускі під керівництвом руского Муравйова винищили десятки тисяч українців під гаслом «Смєрть украінцам».

У наші дні відволікається увага «бурятами». Тут слід зауважити, що, як свідчить мій особистий життєвий досвід, більшість бурятів ідентифікують  себе рускіми. А статистика совка ставила бурятів у число найбільш асимільованих народів росії. У змаганні за право стати «рускімі» вони поступалися лише вихідцям з України і Білорусі. До речі, чи звернув увагу допитливий читач на величезну кількість полонених і убитих рускіх з українськими прізвищами або народжених в Україні?

Допитливий читач зрозумів, що мова йде не про казкові образи, малозрозумілу абстракцію або малопоширену влучну назву, а сповна конкретну націю. І ця нація має однозначну назву – рускі.

Тож для чого приховується під «орками», «рашистами», «кацапами», «більшовиками» чи «бурятами» реальна назва «рускі»? Виглядає так, що це робиться щоб створити образ «хорошого руского», а в усіх злочинах винні хто завгодно, але не рускі, які самі є жертвою жидів, масонів, поганих доріг і дурнів, а тепер ще й «режиму путіна».

І робиться це не стільки для підтримки у мешканців України позитивного ставлення до двоногого лайна на росії чи рускіх в Україні, як для захисту процесу асиміляції місцевих украінцев у рускіх. Щоб злочини рускіх не перервав процес перетворення України у варіант «Харошая расєя», а цей процес зайшов далеко і саме війна дає шанс цей процес зупинити.

Тому ніяких «орків» чи «рашистів», а тільки «рускі».