Головний антикорупціонер ДП'НАЕК «Енергоатом» Поліщук потрапляє в списки корупціонерів НАЗК. Після рішення суду по Ситнику, керівнику НАБУ, фігура нібито не масштабна. Але це як подивитися.

Якщо про Укрзалізницю українці знають, що це держава в державі, то про ДП «НАЕК „Енергоатом“ , далі Енергоатом, корупційні скандали мало потрясають суспільством. Але ж Енергоатом це не просто велика компанія, будь-які потрясіння в компанії зразу з позначаються на гаманцях українців. Адже Енергоатом це , в кращі часи 61% всієї електогенерації країни. Коли минулого року влітку почалися підкилимні ігри в компанії, що зразу ж викликало нервові коментарі експертів енергоринку, адже генерація в Енергоатомі скоротилася на 30% , що точно призводило до зростання вартості електроенергії і для населення, і для промисловиків.

Отже сайт Антикор https://antikor.com.ua/articles/442262-oleg_polish...

пише про історію професійного становлення пана Поліщука. Судячи з його інтенсивного пересування країнами Європи, можна точно стверджувати, що він не лише не запобігав корупційним оборудкам, а й був їх співучасником, або як мінімум свідком.

Але тепер мова про інше- за умов падіння генерації в Енергоатомі навіть на 10%, вже мали б бути оргвисновки щодо відповідності займаним посадам менеджменту компанії. . Але міністерство енергетики, кероване олігархічними ставлениками , ніяк не реагувало. Тоді мова повинна йти про політичну відповідальність правлячої партії, вона ж монобльшість, і створеного нею Кабміну.

Недашківський в НАЕК залишається священним як Будда, а головний антикорупціонер ризикує бути максимум оштрафованим за потрапляння у реєстр. Як пише Антикор: „1 березня 2021 року на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення була розміщена інформація про вчинення корупційного порушення екс-директором із запобігання і протидії корупції — радником президента ДП «НАЕК „Енергоатом“ Поліщуком Олегом Васильовичем. Дисціплінарний корупційний проступок був накладений на О.Поліщука у зв'язку з порушення ним вимог частини 4 статті 53 та пунктів 1, 4 частини 2 ст. 53-1 Закону України „Про запобігання корупції“ (не забезпечення умов для повідомлення інформації про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень).

Влада Зеленського з першого дня приступила до демонтажу держави, тільки виборець , голосуючи за Зеленського, свято вірив, що це йому не коштуватиме нічого, ще й поржати можна буде. Це як запросити людей на безкоштовний концерт, а потім на виході з людей вимагати по тисячі доларів за квиток…

А Поліщук, після Ситника, просто другий за калібром антикорупціонер, котрий був призначений саме для боротьби з корупцією, але саме в часи Зеленського була остаточно добита антикорупційна політика в державі. Все треба починати наново. Всб антикорупційну модель будувати наново.