Сьогодні на якомусь ток-шоу якийсь депутат пояснив нам, що законопроект Богомолець про «дематюкацію» України — мертвонароджений. Бо не встигне пройти процедуру до виборів нової зради. І тільки депутат Богомолець знає ( гм, а може й ні?) — навіщо вона внесла на розгляд той законопроект. Добре, вже точно в цьому скликанні ВР не прийме дематюкацію. Але уявімо собі, що подібна ініціатива проявлена депутатом значно раніше, або буде кимось зроблена значно пізніше, вже після виборів. Забороняють матюкливі слова. Хто від цього виграє? Думаєте — добропорядні українці? — А хуху не хохо? Виграє якраз той, кого я віруючий називаю презирливо пуйло (аби не матюкатися) і всі мої співвітчизники прекрасно розуміють, що то я так на президента ерефії. Так мені за законопроектом Богомолець і навіть так завуальовано його обзивати заборонено.

Про ідіотизм законопроекту в частині заборони матюків із зміненою в матюку буквою ось кілька годин тому сказав Буткевич на своєму шоу. Слово буй буде заборонено до вживання. Як і багато інших слів типу дбати, наїхати та інші. А тепер зверніть увагу: законопроект подала депутат, професор і ... та ось вам вікі на допомогу: О́льга Вади́мівна Богомо́лець (нар. 22 березня 1966) — український політична і громадська діячка, лікарка-дерматолог. Народний депутат України з 2014. Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я[1]. Кандидат у Президенти України на виборах 2014 року. Заслужений лікар України, доктор медичних наук (2003), професор (2007). Головний лікар Інституту дерматології та косметології (20032014), особистий лікар Віктора Ющенка (20042005). Координатор Європейської асоціації лазерної дерматології у Східній Європі, член Американської академії дерматології[en], Європейської академії дерматології та венерології[2]. Засновник і власниця комплексу «Замок Радомисль»[3][4]. Автор понад 70 наукових праць і 14 патентів на винаходи у сфері дерматології. Капітан запасу медичної служби[1]. Співачка, лауреат українських музичних конкурсів.

Ну ладно співачка. Але сімдесят наукових праць!

Якщо кому цікаво, то я проти матюків в українській мові. І не тільки тому, що це — привнесене нашими недругами. Є заперечення такого словоблуддя в сенсі духовному. але це тема для іншої, більше серйозної статті. Але на цей момент ХУТІН-ПУЙЛО повинно вільно звучати на українській землі, аж поки ерефія і її кремлівський режим не вріжуть дуба.