Родина

У кожної сучасної країни, у кожної незалежної держави є свій унікальний та специфічний шлях розвитку. І це знають усі президенти, голови уряду, експерти, нардепи та незалежні журналісти, проте не всі розбираються в цьому як треба!

Ми пояснимо Вам як саме це відбувається і що про це треба знати. Так, почнемо з того, що сценаріїв завжди декілька. Їх як мінімум три, чотири і вони всі сильно відрізняються.

На перший погляд це складно. Складно для простого, пересічного українця, але не важко для провідних експертів, міністрів та президентів світових держав. Вони усі так мислять і наш нинішній гарант теж щось розуміє в цьому!

В них є свої радники, свої спеціалісти та експерти і якщо їх слухати і мати сприятливі обставини можна стати де Голлем, Черчиллем чи Рональдом Рейганом, але в кожного свій шлях і це завжди треба розуміти. Мислити завжди треба критично та обєктивно та вміти аналізувати все, що відбувається у цьому світі та нашій рідній країні.

Зараз поясню як це відбувається. Сценаріїв завжди декілька. Є оптимістичний, стриманий, песимістичний та нейтральний сценарій розвитку країни. Все залежить від того наскільки ти освічений та наскільки критично ти здатен мислити. Також, це залежить від того, хто на тебе працює і які поради вони дають лідеру країни.

У нас все вже стало зрозуміло! Тож, розкажемо Вам на який сценарій ми вийшли і що про нього треба знати та до чого готуватися.

На початку незалежності в нас були слабкі лідери, слабкі експерти та радники і їм важко було зрозуміти, куди рухатися. Їм важко було зрозуміти вподобання власного народу і бралися не відомо звідки.

При Ющенку все трохи налагодилось. Експерти йому сильно допомогли, але постраждав рейтинг президента і він це все чудово розумів. У Віктора Андрійовича завжди були власні ідеї і він завжди слухався Заходу.

Саме при ньому почала налагоджуватися економіка, зявилася якась невелика еліта, почав формуватися новий політичний клас із правильними ідеями та поглядами. Саме при ньому ми обрали ЄС та НАТО! І саме це був основний сценарій нашого розвитку!

При Януковичі ситуація суттєво змінилася. У нього була своя специфіка і свої експерти, які були сильно специфічними. Обіцяв Янукович одне (для публіки), а робив зовсім протилежне. Якщо Ющенко був європейцем, то Віктор Федорович – русофіл і він намагався повернути нас до радянського минулого. Відбувалися це швидко, але не помітно для більшості з нас.

На нього працювали російські експерти та наші продажні політтехнологи, які навмисно малювали йому такі сценарії розвику країни і він цим сильно захоплювався.

Якщо Ющенко захоплювався ідеєю європейських цінностей й середнього класу, то Янукович трохи сумував за радянським минулим та підтримував, переважно, пролетаріат! Тому, при ньому багато хто підтримував Путіна та рух до членства в Митному Союзі (це те саме що і ЄС, але для азіатів). І це був його ідеал.

При Порошенкові ми остаточно визначились зі своїм вибором, закріпивши в Конституції курс на членство у ЄС та НАТО. Цей шлях визначений народом і його важко змінити, бо у русофілів нічого не вийшло.

Про нейтралітет багато говорили при Володимирі Зеленському. «Слугам» це подобалось, бо там багато експертів зі сходу та центральних областей. Із депутатами там схожа ситуація. Хоча сам Зеленський завжди був патріотом України і це багато хто розумів!

Зеленський сильно стримано ставився до Майданів, але ставши президентом обрав європейський шлях розвитку нашої країни. Йому сильно допомогла війна.

Саме на початку цієї хвилі війни Зеленський думав про поступки, або нейтралітет. Утім, утримався і правильно зробив.

В нас були сценарії і їх треба знати. Нейтралітет – це надійно, але не надовго. Якщо бути реалістом, то це – на 80, 200 років! Це для нас сильно не багато.

Бо за нейтралітету сильно зменшилася б кількість ЗСУ, нам не вдалося б повернути території, але на Донбасі була б російська мова, а нам нав'язували федералізацію.

Ми відкинули такий сценарій, бо це сильно шкодило нашій країні. Після цього влада остаточно вийшла на європейський шлях розвитку нашої країни.

І нам вже не дадуть із нього звернути!

Курс на членство у ЄС та НАТО забезпечить нам Незалежність на сотні років, якщо не більше!

Це – надійно!

Нас не кинуть, якщо ми будемо із ними!

 

Тож, віримо у власні Збройні Сили та нашу перемогу!

Віримо у нашу країну та наш вибір!

 

 

Політолог Володимир Мулярчук