Останнім часом у світі почали відбуватися дивні ресі: одразу кілька держав повідомили про підозрілі літальні апарати над своїми суверенними територіями.

У небі США, Франції, Канади та Уругваю помітили невідомі літаючі об'єкти. Відповідні відео з'явилися вже одразу на кількох веб-сайтах та телеграм-каналах. Над США, Канадою та деякими іншими країнами останнім часом досить часто фіксують дивні кулі та інші літаючі об'єкти. Найчастіше вони з'являються в небі над західною півкулею, втім і над східною теж зустрічаються.

Як повідомляють західні мас-медіа, лише за 8 днів винищувачі США за особистим наказом президента Джозефа Байдена збили одразу 4 НЛО: два були помічені біля узбережжя Південної Кароліни та над Аляскою, а ще один у канадському Юконі.

Спочатку говорили, що ці об'єкти кулястої форми, але пізніше телеканал FOX уточнив, що принаймні один об'єкт має восьмикутну форму.Також частину об'єктів було прийнято за китайські аеростати-розвідники.Водночас очевидцями було оприлюднено нові відео з астероїдом, який з'явився у небі над Францією.

«НЛО чи восьмикутний аеростат-шпигун?» — подібні заголовки зараз часто з'являються в друкованих та електронних виданнях.

Крім того, у ніч на 12 лютого поточного року винищувальна авіація ВПС Уругваю зафіксувала НЛО, що світилося яскравими вогнями над провінцією Пайсанду (західна частина країни). Остання подія підтверджена минулої суботи в офіційній заяві, в якій влада повідомила, що через ситуацію, що склалася, було прийнято рішення про втручання Комісії з прийому та розслідування скарг на НЛО.