На святкуванні так званого «Дня єдності Росії» 4 листопада 2022 року путінський холоп і за сумісництвом московський патріарх Кирило Гундяєв сказав буквально наступне: «Ведь кто такие патриархи? Рядом с царем всегда сидели. Царь и патриарх». Тобто, як бачимо, найближче оточення кремлівського володаря вже не соромиться відкрито і прилюдно називати його царем.

Цікаво, що провідні західні видання вже давно відверто глузують з імперських амбіцій очільника Росії. В жовтні 2017 року британський журнал The Economist розмістив на обкладинці зображення Путіна. Російський президент був в імператорському мундирі, на якому, зокрема, були присутні еполети з ракетами, стрічка із зображенням російських винищувачів Су-57, кремлівська стіна, трубопровід і медаль з анексованим Кримським півостровом.

Володимир Путін потрапив також на обкладинку тижневика європейської версії журналу Time. Зображення розміщено на сайті видання. Номер, судячи з обкладинки, вийшов 2 квітня 2018 року. На ній Путін зображений в короні, яка нагадує велику імператорську корону Російської імперії. Як на мене, номер мав би вийти не 2, а 1 квітня, як раз у День дурня.

Сьогодні вже ні для кого не є таємницею, що уся велич Путіна, так само як і самої  Росії, є надутою як мильна бульбашка. Недарма символами цієї країни є цар-гармата, з якої ніхто ніколи не стріляв, і цар-дзвін, в який ніхто ніколи не дзвонив.

Цікаво, що ще 1909 року російський поет О. Рославлєв в один ряд з цар-гарматою і цар-дзвоном поставив російського імператора Олександра III, присвятивши йому таку епіграму:

Третья дикая игрушка

Для российского холопа:

Был царь-колокол, царь-пушка,

А теперь еще царь-ж…

Як кажуть, додати тут нічого.