Таємно

План

1. Шантажуючи США, беремо гроші у Китаю

2. Наслідуючи мордор, проводимо референдум про приєднання до США

3. Профіт, Мегагалаконцерт кварталу на Майдані

4. Китай посилає свої війська за своїми грошима, які по дорозі до нас зрізаються з мордором. Тепер їм обом не до нас…

5. Штати, розчулені нашою допомогою у знешкодженні Китаю, приймають Україну на правах штату до свого складу

6. Профіт, мегагалаконцерт кварталу на Майдані

6. Невідомі у тактичному взутті посеред Києва викрадають Тупицького, кидають його в дипломатичне авто з номерами посольства Молдови і перетинають кордон, роззброївши при цьому український прикордонний наряд. Молдова стверджує, що машина не її і номера підробні і Тупицький їй, взагалі, не потрібен — ми утаємничено посміхаємося і пропонуємо обнулити ситуацію з Чаусом. Молдова, погоджується (кому воно треба — сваритися з штатом США), а, трохи подумавши, входить до складу України, погодившись придбати для телетрансляції серіали «Свати», «Папік», «Папік-2».

7. Суддя Чаус зненацька виринає в Криму поблизу Армянська, каже, що Крим це Україна і він весь цей час ні від кого не ховався, а так як Молдова тепер це теж Україна то він завжди перебував в рідній Неньці.

8. Спецназ ДБР, намагаючись отримати від Чауса свідчення на Порошенка і легалізувати їх відповідно до вимог кримінально-процесуального кодексу, висаджується в Армянську. Окупаційний корпус мордора в АРК Крим, панікуючи, тікає, виправдовуючи свою втечу необхідністю посилення на російсько-китайському театрі бойових дій (ми ж пам'ятаємо — п.4)

9. Крим звільнено, мегагала концерт кварталу-95 у Ялті, профіт.

10. Суддя Вовк (який саме — не має значення) за позовом Бєні визнає всі колишні відділення Приватбанку на тимчасово окупованих окремих районах донецької та луганської областей власністю Шефіра. Рейдерські бригади позивача швидко виконують рішення суду, попутньо звільнивши без єдиного пострілу окуповані території.

11. Профіт, мегагалаконцерт кварталу-95 на Донбас Арені.

P.S.

За інформацією заслуговуючих на довіру джерел, цей план дійсно обговорювався на останньому засіданні РНБОУ та був відкинутий у зв'язку із неможливістю імплементації правової системи США в українські реаліі.