Здається, що цей — 2022-й рік — був обраний Путіним для вторгнення в Україну не тільки з урахувань рівня підготовки російських збройних сил та подібних факторів. Багато хто помітив, що у Кремлі не все так просто з символізмом, нумерологією та іншими альтернативними «науками».

Наприклад, як і у 2014-тому році, цього року вторгнення сталося одразу ж після завершення чергової олімпіади. Дрібниця, але тим самим кремлівські старці проводять паралелі між собою та давньогрецькими полісами двох з половиною тисячолітньої давнини, які за легендою припиняли всі війни на той час, коли проводилися олімпійські ігри тієї сивої давнини. Може, саме таким чином вони намагаються зрівнятися з легендарними давньогрецькими володарями, поставити себе в один ряд з ними, хоч з нашого боку вони ніяк не схожі на давніх греків, хиба що на персів... Но то такоє...

А от сьогодні чомусь пригадалося мені, що сто років тому — наприкінці 1922 року — формально й було створено монстра під назвою СРСР. Це сталося 30 грудня 1922 року, після того, як усі підконтрольні більшовиками радянські державні утворення на території колишньої Російської імперії «виявили бажання» жити в єдиній великій країні рад. І останньою в цьому списку була не УСРР, а Далекосхідна республіка, яка формально увійшла до складу РСФРР 15 листопада 1922 року. Після цього був підготовлений союзний договір і його було підписано 30 грудня 1922 року Російською Соціалістичною Федеративною Радянською Республікою, Українською Соціалістичною Радянською Республікою, Білоруською Соціалістичною Радянською Республікою і Закавказькою Соціалістичною Федеративною Радянською Республікою. Нагадаю, що Середня Азія формально входила тоді до складу РСФРР.

Щось сильно підказує мені, що в Кремлі хотіли до кінця цього року провернути щось подібне і це пояснює, чому досі аншлюс Білорусії й досі не був офіційно оформлений, хоча події останніх двох років вели саме до створення єдиної російсько-білоруської держави. Цієї весни планувалося окупувати всю Україну, за кілька місяців розібратися з усіма невдоволеними, а потім за півроку оформити створення єдиної «держави трьох народів». Дуже символічно це було б зробти саме у грудні 2022 року — нагадаю, що 8 грудня виповнився б 31 рік підписання Біловезького договору і його б можна було б офіційно денонсувати в тій самій Біловезькій Пущі трьом головам Росії, Білорусій та підконтрольній Кремлю України. Саме так свого часу зробили нацисти з Францією, коли та капітулювала саме в тому залізничному вагоні, в якому свого часу був підписаний Версальский договір про припинення Першої світової війни та капітуляцію Германської Імперії.

Ну а через три тижні після денонсації Біловезьких угод вже 30 грудня 2022 року у Москві — рівно через сто років після формального створення Радянського Союзу — було б офіційно створено нову державу...

Красиво? Ще й як!

Таким чином Путін поставив би себе в один ряд з Леніним та Сталіним. Після цього йому було б гарантоване тепле місце в Мавзолеї після смерті.