Олександр Юрченко має добровільно скласти з себе повноваження Народного депутата України, поки ще можна це зробити!

В іншому випадку, саме кияни, громадяни України повинні поставити питання так, щоб це було зроблено показово, як приклад для всіх, хто вважає, що мандат народної довіри, можна використовувати,як інструмент для задоволення власних потреб. Це стосується не тільки депутатів, а кожного , хто під гарними гаслами влаштував бізнес-куточок в кабінетах державної, законодавчої або судової влади. Чому саме Юрченко має стати прикладом та символом зухвалого використання суспільних інтересів для забезпечення власної кар'єри?! Все просто та зрозуміло, особливо для тих хто знає Сашка не один рік! Для мене питання, чим на справді є Сашко, давно закрите і він це добре знає, бо все було сказано йому прямо в вічі після його публічних нічим не забезпечених звинувачень в бік людей, які йому нічого поганого не зробили, це було за півроку до виборів до ВРУ.

Багато хто з тих хто захищав та виправдовував його дії, змогли побачити всі сторони цієї людини. Я добре розумію почуття цих людей, але немає їх провини в тому, що вони сподівалися на те, що при всіх мінусах повинно бути щось інше....але не той випадок. Але все це, разом зі звинуваченням у корупції дрібниці у порівнянні з тим, як він поступив з Andrll Bieliaiev!!! Це вже абсолютне дно, коли кидають тих з ким йшли разом багато років, тих, хто не пішов та не зрадив навіть під час останніх подій. Я завжди з повагою ставився до Андрія, не поділяв його позицію, але розумів чому так. Навіть те, що Андрій пішов до кінця, не кинув та не відвернувся від цього «друга» говорить про багато та свідчить про наявність характеру. Повірте, добре знаю про що пишу. Тому, на останок, хочу звернутися до всіх хто мене знає з проханням підтримати пропозицію стосовно негайного прийняття відповідного закону України та звільнення Верховна Рада України від Юрченка! Питання імперативного мандату добре знає Петро Михайленко, який присвятив громадській роботі 16 років!

Заздалегідь дякую всім та кожному за розуміння та підтримку!

P.S. За весь час депутатства Сашка та останнього скандалу я не робив нічого, якщо не брати до уваги два чи три коментарі у фейсбук! Але коли так поводяться зі своїми ...Тупо кидають друзів ...Таке неможна лишити без відзнаки!