Проголосували ?!

Подивіться уважно відео!

Відверта та шокуюча правда! Справжнє обличча та реальне відношення,демонстративна зневага до столиці України міста -героя Києва,до історії міста,до природних ресурсів, до киян, до українців від друга очільника міста Віталія Кличка, девелопера Ігоря Ніконова, людини, яка незважаючи ні на що просто заливає в бетон та забудовує прибережну зону Дніпра, порушуючи, як мінімум Законон України та, як максимум Ландшафтну конвенцію! Звинувачення, які було оголошено публічно в ефірі програми «В гостях у Гордона» 20 жовтня 2020року, в декількох дуже серьозних злочинах Юрія Левченка та зараз вже цілої політичної партії, яка носить ім'я Юрія «Команда Левченка „НАРОДОВДЛАДДЯ“, а саме в подвійному громадянстві, державній зраді,та роботи на користь країни- агресора РФ, яка виражається у спробах дестабілізувати ситуацію в Україні ! За п'ять днів до виборів на пост Київського міського голови та нового складу Київради !

ПУБЛІЧНІ Звинувачення Юрія Левченка, це звинувачення великої кількості киян, громадян України в державній зраді та інших безпідставних звинуваченнях, які мали місце бути та є спробою вплинути на виборчий процес та дискредитувати єдину народну політичну партію напередодні виборів! Я думаю зі мною погодятся всі члени партії Команда Левченка „НАРОДОВЛАДДЯ“, що це є пряме, публічне звинувачення всіх нас у дуже серьозних злочинах та відвертою спробою радника очільника міста вплинути на виборчий процес!

5f97bb299ddba.jpg

Команда Левченка „НАРОДОВЛАДДЯ“, це молода політична партія, яка фінансується виключно киянами, громадянами України та до лав якої входять, як видатні науковці, так і знамениті кияни, герої Російсько-Української війни, пісьменники, проедставники наукових спільнот та міжнародних организацій та просто громадяни України!

Зараз я дуже хочу звернути увагу Президента України Володимира Зеленського на те, що коїться фактично у нього під Офісом! Ми що у Африці ?! Що відбувається ?! Прохання до Президента України Володимира Зеленського взяти під особистий контроль це питання та вгамувати пана Ніконова!

Президент має стати на захист громадян України в такому серьозному питанні та довести дану справу до логічного завершення, а саме повноцінного розлідування вчинених дій, публічних звинувачень у антидержавних злочинах кандидата на пост Київського міського голови Юрія Левченка та членів партії та кандидатів до Київради від політичної партії „Команда Левченка «НАРОДОВЛАДДЯ» паном Ніконовим під час запису програми «В гостях у Гордона» від 20.10.2020 року!

Дана спроба дискредитувати кандидата на пост Київського міського голови Юрія Левченка та членів партії та кандидатів до Київради від ПП «Команда Левченка „НАРОДОВЛАДДЯ“ шляхом публічних звинувачень у злочинах проти держави повинна мати правову оцінку та жорсткі санкції по відношенню до пана Ніконова у разі неможливості довести провину цілої політичної партії та обов'язковим аудитом всіх об'єктів компанії КАН Девелопмент на предмент порушень та відповідності до заяв пана Ніконова. Все це лише через те,що Юрій Левченко, єдиний хто має сміливість виступати в правовому полі, відкрито та відверто, проти порушень закону не тільки друга очільника міста пана Ніконова — то він агент держави-агресора ?! Позов до компанії КАН Девелопмент є спробою дестабілізувати ситуацію в країні ?! Пан Ніконов...все добре?! Чи в гелікоптері продуло коли сідали на Поштовій ?

Звинувачення серьйозні та безпідставні з боку пана Ніконова, який народився в Ташкенті, освіту отримав в Ленінграді, як раз у Рассєюшкє,а в Київ його привело звичайним способом. За розподілом! Сьогодні звинувачення Юрія Левченка,який намагається в законий спосіб довести пану Ніконову, що він не дуже то й правий відносно тих чи інших позовних вимог! Виключно прозорий бізнес пана Ніконова,який по справжньому прозорий, все робиться досить нахабно та зухвало, як знищення урочища Горбачиха, Пан Ніконов не знає, що існує пам'ятка ландшафту Історичний ландшафт Київських гір та долини р.Дніпро» ( яка захищена Ландшафтною конвенцією), руйнація захісної прибережної смуги має такий рівень прозорості завдяки відсутності інструментів впливу з боку Покуратури, відверте лоббі з боку Київської влади!

5f97bf75bd12f.jpg

5f97bf177bddb.jpg

Добре розуміючи власні можливості від відсутності Генплану та користуючись відсутністю основного містобудівного документу ,відсутність транспортной стратегії та взагалі розуміння планування подальшого розвитку міста Києва у керівництва міста, реалізовує все що можливо реалізувати для максимального отримання прибутків не дуже думаючи про місто та навіть потенційних покупців житла.

Не говорю зараз про місцевих мешканців, на яких навіть не звертає ніхто уваги. Більш того лунають заяви,пана Ніконова, що урочище Горбачиха, це каприз місцевих мешканців,щоб заважати не тільки йому, а ще ВАЖЛИВОМУ Подільсько-Воскресенському момтовому переходу, який вже вартує 12 млрд грн та не вирішує нічого!

5f97c0e781f61.jpg

Пан Ніконов, є мапи та купа матеріалів про Урочище та, де воно є з приблизно 9 сторіччя! Тільки все це у Києві ! В Пітері звичайно даних цих немає!

Як забезпечує пан Ніконов безпеку потенційних інвесторів! Ніяк! Про це він не бажає думати! Інакше він би не руйнував захісну смугу з гідрозахісних споруд, які збудовано на випадок аварії на дамбі Київського моря,та не будував би житло в потенційно небезпечній зоні враховуючи стан дамби та розуміння всіх загроз від власних дій! Я думаю мене підтримають мешканці Микилівський Слобідки, людей, які сьогодні захищають Горбачиху та ще доповнити зможуть до характеристики прозорого девелопера Ніконова!

Також, цікавенні заяви представника приватного бізнеса в бік Мінистерства Культури України та фактично звинувачення державної установи найвищого рівня в некомпетентності та діях, які містять порушення закону! Що стосується неповаги до історичного середовища міста Києва це взагалі не може мати жодного виправдовування, це відверта неповага до Києва, Киян та не одної тисячі років історії !Київська Фортеця пан Ніконов — це пам'ятка Національного значення, можливо Ви не знаєте, що ВОНА є самим великим земляним укріпленням у Європі! Центральний Історичний Ареал це дебілізм ????? Це СОРОМ!

Погодьтеся друзі, що це вже просто за межею здорового глузду, закону та взагалі етичних норм. На мою думку людина, яка відверто заявила про власне ставлення до міста Києва, до історичної частини, звинувативши без жодних на то підстав велику кількість громадян України, Мінистерство культури, Народних депутатів — повинна бути відомою на весь світ та ми кияни повинні зробити все для зупинки руйнівного бізнеса пана Ніконова та доведення цієї справи до логічного завершення!

Біографічні дані Юрій Левченко

Біографічні дані Ігор Ніконов