Столиця України ! Місто-герой Київ, увійшов до ста найкращих міст світу та займає 86-те місце у рейтингу від Resonance Consultancy, який оцінює кожне місто, що відповідає вимогам, за шістьма основними категоріямі:
PLACE
Яка якість природного та забудованого середовища міста, включаючи підкатегорії «Погода», «Безпека», «Околиці та визначні місця» та «На відкритому повітрі»
PRODUCT
Ключові заклади міста, визначні пам'ятки та інфраструктура, включаючи підкатегорії підключення до аеропорту, визначні пам'ятки, музеї, університетський рейтинг, конференц-центр та команди професійних спортсменів.
PROGRAMMING
Мистецтво, культура, розваги та кулінарні сцени у місті, включаючи підкатегорії Покупки, Культура, Ресторани та Нічне життя.
PEOPLE
Рівень імміграції та різноманітність міста, включаючи підкатегорії «Народжені за кордоном» та «Освіта».
PROSPERITY
Головний офіс міста з питань зайнятості та корпорацій, включаючи підкатегорії компаній Fortune 500 та доходи домогосподарств, а також рівень зайнятості та рівність доходів у рейтингу найкращих міст Америки 2020 року.
PROMOTION
Кількість опублікованих в Інтернеті історій, посилань та рекомендацій про місто, включаючи підкатегорії результатів пошуку Google, Google Trends, реєстрації на Facebook, хештеги Instagram та відгуки TripAdvisor.
Ефективність (найбільш розвинуті категорії) кожного зі ста найкращих міст у цьому звіті підсумована на радіолокаційних діаграмах. Кожен шестикутник на радіолокаційній карті представляє категорію конкурентоспроможності міста.
Architecturally endowed, friendly and creative, Kiev is a subdued European capital on the rise.
Відверто кажучи дуже приємно здивований таким коротеньким але змістовним описом Києва! Зі сторони набагато краще видно, що місто всіма силами намагається розвиватися і робить це незважаючи ні на що. Світ змінюється щодня! Змінюється розуміння цінності власної історії, як основного носія інформації на яку запит тільки зростає. Студентство та молодь, це мотивовані та розумні люди, які сьогодні мають формувати стратегічні програми комплексного розвитку територій міста з урахуванням всіх складових.
Ви тільки уявіть, скільки втрачає місто Київ від того безсистемного забудовного хаосу, який працює на дуже обмежене коло осіб! На прикладі Гостиного двору, Поштової площі, Андріївського узвозу, забудові Осокорків можна побачити абсолютну відсутність розуміння цінності та протенціалу, як самих об'єктів так і потенціалу території та до чого це призвело. Питання інтеграції та подальшого використання їх шедевральних проектів з урахуванням всіх без виключення особливостей та обставин враховується лише номінально, без аналізу та досліджень,що призводить до того, що в кращому випадку не несе загрози життю та здоров'ю людей. Це також стосується функцій, які обирають без знову ж таки, досліджень та розрахунків, що ну ніяк не сприяє розвитку. За кожним таким об'єктом, як Поштова площа, Гостиний двір величезні збитки, через помилки та ігнорування важливих та обов'язкових правил використання.
Попереду ще дуже довгий шлях, але потрібно постійно поширювати,роз'яснювати,писати, розповідати про всі важливі речі, без яких ніякого розвитку бути просто не може. Проте не варто забувати,що з малого кроку починається велика подорож...