Новина, яка змушує задуматися над тим, чи є взагалі повага до життя людини в нашому суспільстві?!

Повага до життя, яке людина віддала за Україну!!!

Більше ніж шість років йде війна на сході України!!!

Війна, яка зібрала тисячі життів справжніх українців для багатьох існує тільки у новинах....

Невже не має розуміння у підписантів цього колективного листа,

6002f074f2509.jpg

6002f0636f128.jpg

що завдяки всім тим, хто як Василь віддав найдорожче, власне життя, ми маємо можливість жити, працювати та не бачити всього жахіття справжньої війни в своєму місті?!

Як можна, виданню,яке має величезну аудиторію не розібравшись докорінно у питанні публікувати інформацію,

6002f19e187ce.jpg

яка ганьбить справу багатьох людей, які не один рік роблять все для створення арт простору, яке носить ім'я Героя України Василя Сліпака?!

Пряма інформація зі сторінки ГО «Громада Андріївський Узвіз» стосовно цього питання та історична довідка, щодо будівлі, яка насправді існувала на місці існуючого вже арт-простору.

______________________________

Сумно що унікальна вулиця, без перебільшення найулюбленіша вулиця для киян та гостей міста сьогодні опинилася в центрі скандалу, підігрітого недалекоглядними людьми.

На шпальтах колись поважного видання Бульвар Гордона з'явилось колективне звернення, що м'яко кажучи викликає подив... Діячі культури проти увічнення пам'яті унікального творця, всесвітньовідомого оперного співака, Героя України Василя Сліпака...

В це складно повірити, але є ніби офіційне звернення.

В ньому ще одна не менш дивна новина: майданчик для встановлення скульптури видатного митця чомусь вважається місцем колишнього борделю.

І з таким дивним зверненням лист за підписом поважних людей, яких ми щиро поважали вийшов на адресу Президента України та Київського міського голови.

Це сором і сум.

По перше, публічна ініціатива Музичний Батальйон створення Арт-сквер імені Василя Сліпака на ділянці 6/33 на Андріївському узвозі була підтримана низкою громадських об'єднань та лідерів суспільної думки, мистецьких кіл України та Європи. І цей процес триває вже три роки.

По друге, всі хто справді цінують історію вулиці та Києва, мають можливість довідатися з архівних та історичних джерел про історію цієї ділянки. А вона ніяк не пов'язана з життям маргіналів чи будинками розпусти. А зовсім навпаки. http://grad.kiev.ua/a-01.htm

Зважаючи що це соцмережа візьмемо принаймні це джерело і його цитату і фото:

«Зведений 1818р. за „зразковим“, тобто типовим проектом, виданим 1812р. після перерозпланування Подолу за класицистичною схемою В.Гесте. Будинок дерев'яний, одноповерховий, на цегляному поверсі. Забудовник – київський купець Ф.Попов, що мав бакалійні магазини та лавки, займав в різні роки в київському Магістраті посади квартирмейстера, оцінника, депутата з торгівлі. Цікаво, що, забудувавши наріжну садибу, він в 1823р. придбав і сусідню ділянку (нині територія по Боричеву Току,35) і влаштував на ній старообрядну каплицю для всіх київських розкольників. Сім'я Ф.Попова володіла наріжною садибою 25 років. В 1843–1849рр. належав С.Гогоцькому (1813–1889), видатному богослову, педагогу, публіцисту, представнику київської філософської школи, автору „Философского лексикона“ – фактично першої вітчизняної філософської енциклопедії. Пізніше будинок ще 10 разів змінив хазяїв. Серед них у 1915–1916рр. був відомий київський терапевт Ф.Бурчак, старшина Зібрання товариства домовласників Києва, гласний Міської думи, віце-голова Правління Товариства Швидкої медичної допомоги, член багатьох громадських і добродійних об'єднань. Будинок знесений в травні 1982р..»

Тож шановні добродії — підписанти листа, вас ввели в оману.

А ініціатору цієї брудної історії хочемо нагадати, що тут на цій ділянці ініціатива створення скверу відбувається з максимальним дотриманням вимог законодавства і з всіма потрібними процедурами та погодженнями.

Яке ви маєте моральне право розводити такий бруд на темі Героя України, видатного митця сучасності, що майже 5 років тому віддав своє життя за нашу незалежність саме цього року — на 30-ту річницю Незалежності України?!

Це має вже специфічні ознаки.

P.S.Посилання на опублікований лист

_______________________________________

Від себе ще додам, що я дуже сподіваюсь на те, що автори, підписанти та ініціатори цього листа знайдуть серед себе сили подивитися в очі реальності та зможуть оцінити свій вчинок, так як він на те заслуговує, зможуть зрозуміти що до чого та припинити ескалацію штучного конфлікту у суспільстві відстоюючи незрозуміло чиї інтереси за рахунок власного імені....