5f4cf1c4c7fc3.jpg

Все меньше часу лишається до офіційного старту перегонів, головним «призом» яких, буде крісло міського голови столиці України міста Києва. Не знаємо чим будуть дивувати стомлених від розчарувань та брехні киян кандидати, але машина маніпулятивної соціології у вигляді різноманітних результатів досліджень громадської думки вже працює та періодично видає на поверхню фантастичні рейтинги кандидатів, які дуже далекі від реального світу. На рівні з цим неможливо не відмітити появу різноманітних ряжених, експертів , лідерів чиїхось думок, які так натхненно та авторитетно розповідають про буденні проблеми міста,що складається враження що нам відкрито надзвичайне знання та нарешті відкрита правда-істина, але при цьому жодного реального дієвого механізму вирішення конкретного питання не надають. Навіть в усному варіанті. Це прості приклади,які зазвичай «прокачують» електорат та в залежності від завдання впливають на суспільну думку. Технології сучасного світу не оминули політикум України та дозволяють багато, але все як завжди просто та базується на простих та банальних речах. Зацікавити, заволодіти вашою увагою, а все інше, як то кажуть «справа техніки». Ціль у даному випадку виправдовує багато. Навіть недешеві послуги спеціально підготовлених фахівців. Про це можна писати без кінця тому переходимо до головного.

Мета даного матеріалу, це прохання до кожного киянина без виключення зрозуміти одну єдину річ. Місцеві вибори напевно єдиний цивілізований інструмент,який ми можемо використовувати для повернення громаді міста права на місцеве самоврядування,яке сьогодні існує тільки на папірцях.
Ми, громада міста Києва. Всі без виключення! Незаконно обмежені в правах,які гарантовані нам Конституцією України не можемо повноцінно приймати участь у важливих для міста процесах та впливати на будь які рішення, які стосуються розвитку або взагалі подальшої долі нашого міста.

Ми не є господарями в нашому спільному домі !

В нас хазяйнує хтось інший…але чому так?!
Сьогодні працює жорстка вертикаль,де голова КМДА, очільники РДА призначаються Президентом України ! Саме в офісі Президента формуються всі рішення стосовно розвитку міста,бюджетні витрати та інше. Громада міста Києва,столиці України це статисти,глядачі в окремих випадках масовка,яким дозволено реєструвати петиції,які ніхто не виконує,гратися в громадські бюджети,які також у більшості випадків не виконані та протестувати поки терпіння вистачить.
Єдине що насправді діє,це вибори та право,яке в нас поки що лишилось – право вибору та свобода на волевиявлення.

Подивіться уважно на все. Проаналізуйте. Поставте собі запитання,як давно вас запитували про доцільність передачі в оренду земельної ділянки,яка ще вчора була сквером у дворі під багатоповерхову забудову?! Чи може Ви маєте право голосу при розгляді питання розвитку району де мешкаєте ?! Або будь яке питання за цією тематикою. Ми звикаємо та припиняємо звертати увагу то на одне,то на інше і цим користуються. Можливо земля на який стоять наші будинки вже продана?! Можливо все....Така вона реальна картина.

Враховуючи все, що було зроблено,запропоновано та проігноровано всіма, хто мав би хоча би вигляд зробити, що працює над питанням повернення до реального самоврядування, яке мало би забезпечити розвиток, як міста, так і громадянського суспільства.

Ми невелика спільнота киян, які понад два роки на Поштовій площі виборюють право на власну історію взяли на себе сміливість та вирішили розпочинати з початку. Познайомитись з кандидатами, як з людьми, які вважають, що відповідають вимогам очільника столиці України міста Києва та запропонувати їм публічні дебати, діалог з реальними та звичайними киянами саме на Поштовій площі в м. Києві.

Справжні та звичайні люди!

Реальні питання!

Реальні відповіді!

Без монтажу та дубляжу!

Без маніпуляцій та політичних інтриг!

Не треба йти на дебати до Кличка! Навіщо?! Ніхто, сподіваємось, не прагне керувати Віталієм Володимировичем ?! Тому чекаємо на кожного кандидата на Поштовій площі!

В нас лише три блоки по п'ять ( максимум) питань до кожного.

Також ми пропонуємо долучатися до нашої ініціативи у вигляді дебатів всім небайдужим киянам і дуже сподіваємось, що у кожного хто подав документи до ЦВК вистачить сміливості вийти на прямий діалог з киянами.