Близько місяця триває карантин в місті Києві, який щотижня стає все жорсткіше та суворіше. Одні рішення змінюють інші. Робиться все для того,щоб стримати невідомого та невидимого ворога та не дати країні зірватися в прірву хаосу. В Україні, як і по всьому світу триває пошук ефективного алгоритму дій для забезпечення безпеки людей, якого поки що не існує. На мою думку відповідь на це питання знаходиться в нас самих, як і основна загроза, яка теж знаходиться в нас…

Дуже велику ціну сплатить людство за розуміння доволі простих речей, які одна маленька бактерія використовує проти нас. Можливо саме про це нас намагались попередити через голоси праведників та провидців, постійно звертаючи увагу на прості речі?! На цінності,про які сьогодні говорять всі, а розуміють одиниці.

Подивіться уважно, на що перетворилось суспільство за останні декілька десятків років не тільки в Україні, це стосується всього світу. При колосальних можливостях сучасного світу,які створили всі умови для вільного спілкування та комунікації між людьми, все відбувається навпаки. Ми боїмося один одного, не довіряємо, ховаємось за вигаданими історіями та обставинами.

Суб'єктивізм, підміна морально-етичних цінностей, інформаційна втома,залежність від величезної купи страхів робить неможливим створення повноцінного та здорового громадянського суспільства в світі. Відтворюється лише образ, який імітує соціальні відносини.

Сьогодні,коли існує цілком реальна загроза для всіх без виключення, коли потрібно об`єднатися та з розумінням відповідальності ставитися один до одного, ми закриваємось, робимо вигляд,що це стосується кого завгодно тільки не нас.

Багато чому доведеться вчитися, особливо, якщо уявити, що цей карантин буде набагато тривалішим ніж очікувалось, а для цього є всі підстави.

Вірус не має кордонів!

Вірус не має громадянства!

Вірус не має ядерної зброї!

Онлайн мапа розповсюдження короновірусу в світі

5e89731d244af.jpg

Це не чума та не холера,але громадяни країни під назвою Земля опинились абсолютно безпорадні перед цим ворогом. Нам потрібно усвідомити всі помилки та навчитися жити в абсолютно нових умовах, іншого варіанта просто не існує.

фото з мережі інтернет