12 березня 2022 року на російсткому сайті Lenta.ru  з'являється стаття: «Актриса из США украинского происхождения поддержала россиян»

Міла Куніс сказала: «Я думаю, что мы не должны относиться к российскому народу, как к врагу. Я хочу обратить на это внимание, так как этот вопрос совсем не поднимается в нашей (западной — прим. „Ленты.ру“) прессе» (СКРІН)

І подане посилання на саме інтерв'ю (https://www.youtube.com/watch?v=Bp-a7MdHCoI) . Переходимо, дивимось. 00.30 секунда

Міла Куніс: "I don`t think its the people of russia, i don`t think that russians are horrible human beings. i don`t what that to be rhetoric. i do encourage people to look at it from perspective of it`s the people in power nor the people themselves."

Перекладемо (враховуємо, що це розмова, тому деякі думки можуть бути повторювані):

Я не думаю, що це народ росії. Я не думаю, що росіяни жахливі люди. Я навіть не хочу це обговорювати. Я закликаю людей подивитись з іншої точки зору: розділяти людей при владі та звичайних людей.

 

Давайте ще раз порівняємо дві думки:

Lenta.ru: Я думаю, мы не должны относиться к росийскому народу как к врагу.

Оригінал: Я не думаю, що росіяни жахливі люди. Я навіть не хочу це обговорювати. Я закликаю людей подивитись з іншої точки зору: розділяти людей при владі та звичайних людей.

 

В російській версії кудись поділась думка про розділення звичайних людей та людей при владі. І в контексті інтерв*ю стає зрозумілим, що Міла Куніс справді закликає до порозуміння із людьми. Навіть коли ведуча резюмує думку Міли і прямо повторує цю думку, Міла із нею погоджується.

З оригіналу інтерв'ю виходить, що російський народ не варто вважати ворогом, але вважати російську владу чимось окремим.

Ця думка вже є вкрай невигідною і загрозливою  для російського пропагандиста. Бо тут міститься прямий натяк, що російська влада є чимось іншим, не таким адекватним. 

 

На додачу, зверніть увагу на мистецтво заголовку. Для автору пропагандистського тексту важливо підкреслити, що Міла Куніс має українське походження. Це ніби додає ваги її думці. Ніби навіть самі українці закликають ставитись до росіян коректно.

 

Таким чином, забувши декілька слів із оригінального інтерв'ю, ми можемо кардинально поміняти його значення. Так, російський пропагандист?