Ключовим недоліком російською мови є те, що часто нею користуються російські пропагандисти.
Ключовим недоліком російського балету є пропаганда збройних сил російської федерації.
 
Коли наступного разу Ви будете думати, що спорт або культура поза політикою, спитайте себе:
 
А чому, власне, відомі спорстмени, користуючись своїм статусом, займаються пропагандою політичної сили, а потім стають депутатами різних рівнів?
 
Якщо балерина поза політикою, то чому вона танцює для привернення уваги до російської воєнщини та російських військових ігор?
 
Російський хор олександрова загинув у авіакатастрофі, під часу польоту до Сирії. Де він повинен був розважати російський військовий контингент. ВІн по яких списках йде: той що в межах політики чи поза політикою?
 
Ваш улюблений російський співак? Він за кого буде агітувати завтра? Він буде виступати в академії ФСБ? Чи поїде біднімати бойовий дух хлопчиків-захисників родіни, які служать у ВДВ? ВІн буде виправдовувати гуманітарні конвої в ОРДЛО, тому що не все так однозначно?
 
Твій друг із падмасков*я. ВІн поїде на виставку зброї? Буде постити селфі на фоні новітнього російського БТРа, який завтра буде намотувати на гусінь кишки сирійцям? Він в жодному разі не виправдовує війну, ні, ніколи. Він просто пишається міццю російської армії.
 
Це у нас, у країні тотального распіздяйства, спорт може бути поза політикою. Бо ми не вміємо грати у пропаганду. В країні, яка мріє та мислить руським миром, все що робить балерина, завтра може стати частиною пропаганди цього самого руського миру.