Ми різні, і маємо різні реакції. Публікація також визиває у нас різні реакції. Особливо публікація, з трупами мсклів, загиблих людей, натяки на насильство над жінками та дітьми.
 
Публікації з шоковим контентом можуть посилювати бажання боротись у тих, хто має базову реакцію боротьби. І посилювати тревогу/переживання тих, хто пережив травмуючі події.
 
Це явище у психології називається ретравматизація. Коли спостереження або раптове спогляд може повернути людину у згадку власного травматичного досвіду. Останнім часом таких постів стало багато. Проблема є і буде підсилюватись
 
Якщо Вам дуже кортить описати звірства москалів чи персоналі трагедіїї людей, подумайте «Навіщо ви це робите?», «Кому в Україні я хочу це показати?». Нажаль, для світових ЗМІ це потрібно предметно перекладати. А мсклі технічно та цивілізаційно відрізані від подібних постів.
 
За можливості, знизьте кількість подібих публікацій, або робіть позначки «Агресивний контент» / інакший, щоб людина могла обирати: читати чи ні ваш пост.
 
Я не певен, що коретно та обгрунтовано все описав. Сподіваюсь, що знайдуться люди, які зможуть пояснити це правильніше.
 
Репост, будь-ласка.
 
P.S. У посиланні профіль на мій профіль у Facebook
Надаємо психологічну допомогу. Конфіденційно, безкоштовно