Майже півтора роки триває безстрокова акція киян на Поштовій площі, вже всім зрозуміла схема знищення кінотеатру «Зоряний», одиозна та знакова «Укрреставрація» отримала право зводити меморіал «Небесної сотні», а питання Гостиного двору до сьогодні знаходиться в повітрі....А тим часом, до Гостиного двору тягнуться числені дроти електромереж та декому дуже вигідно таке положення речей. Багато разів на території Гостиного я бачив постійного представника інвестора по Поштовій, пана Олійника та головного енергетика інвестора (ТОВ Хенсфорд Україна), які на правах господарів користуються Гостиним. Ситуація.....ну дуже схожа на Поштову, де навмисно затягнули стан недобудови до аварійного, як і стан будівлі Гостиного.

Нагадаю, що будівля Гостиного двору, на сьогодні державна власність https://www.rbc.ua/ukr/news/verhovnyy-sud-ostavil-...

Поштова площа, маю на увазі ділянку, яка є другою чергою будівництва багатофункційного об'єкту, на сьогодні є пам'яткою археології, історії Національного значення. http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/artic...

Одному мені здається, що пора вже навести лад на Контрактовій,Поштовій площах та вул.Інститутський та припинити діяльність «ефективних та конструктивних», вже майже рідних панів?

Вже втретє в країні радикально змінилась влада...

Вже втретє всі в очікуванні змін,які обходять стороною всі об'єкти де з'являлись «інвестори-генпідрядники» під різними назвами, але за власними призвіщами, які відомі всім киянам.

Тепер по суті питання,тому що описувати черговий раз хронологію подій навколо Гостиного, яку всі пам'ятають, не має сенсу. Розпочну з того,що питання Гостиного двору (наскільки мені відомо) сьогодні чекає на підпис однієї людини, Голови Уряду України, пана Гончарука, а ось що чи хто йому заважає поставити крапку в питанні Гостиного двору, незрозуміло. Напевно Прем'єр-міністру України треба визначитись з приоритетами та або передати Гостиний двір Громаді міста Києва або нагородити всіх причепних до руйнації Гостиного, Поштовій та я впевнений, що на Інститутский буде теж саме, окремою нагородою, відзнакою та премією за особистий вагомий вклад (обов'язково зазначити чого та куди) та охороняти та оберігати їх далі, але зробити це публічно та відкрито, щоб більше ні в кого не виникало питань.

P.S.

Прошу зрозуміти мій саркастичний тон, але все має певні межі.