Санкції проти російських медіа-пропагандистів (Звєзди, НТВ, РЕН ТВ і т.п.), однокласніков, вконтакте(з ФСБ) і мейлру потрібно було вводити в 2014 році і в повній мірі. Сьогодні це скоріше рефлексія на «дно», яке вже давно пробито в нашому медійному просторі.

Проте мене хвилює інше.

1) Поряд з санкціями і правильними фразами про захист українського інформаційного простору наші правоохоронці розпочали МАСОВАНУ АТАКУ НА ІТсектор.

Арешти, допити, маскі-шоу. Вилучення обладнення, а по-суті крадіжки офісної техніки!

Ви знаєте, що офісна техніка, компи, дівайси після слідчих дій (навіть коли правоохоронці нічого не знаходять) десь розчиняються в кабінетах МВС, податкової чи прокуратури?!!!!

Під час обшуків зникають особисті речі мешканців чи співробітників! Я вже не кажу про гроші, які начебто вилучаються як речдокази (після того як справа розвалюється) також кудись знакають!

ЦЕ ЗВИЧАЙНА ПРАКТИКА!!!! Одиницям вдається відбити свої ноутбуки та телефони назад!

2) Під виглядом боротьби з російськими хакерами СБУшники проводять справжні рейди проти громадських актівістів.

Я не є шанувальником наших «професійних корупціоноборців», але те як їх пресують не може не насторожувати! Сьогодні мова йде вже не лише про актив «ДемАльянсу», Віталія Шабуніна чи Лещенка.

Під прес потрапило багато активістів на місцях, які заяймають інші, відмінні від них політичні позиції. Сьогодні будь-хто, хто доволяє собі критикувати існуючу владу може очікувати візит СБУшників з обшуком і вони не будуть надто перейматися приводами для цього!

3) Знову простежується використання податкової як інструменту політичного тиску.

Яскравий приклад — Дніпро, де податкова перетворилася на інструмент «стимулювання» опонентів міської влади.

Я не кажу про війну Філатова — Вілкула. Від неї сьогодні страждають сотні компаній, організацій та ЗМІ.

Мова йде про те, що візит податківців у супроводі колег з маскі-шоу прямо залежний від рівня лояльності до мера Дніпра чи його філіалів в інших містах області.

Санкції проти ворожої пропаганди та кібергресії — це завжди добре. Проте, чомусь об'єктами репресивних дій стають українські ІТшники, громадські активісти та підприємці!