Про Польщу, про друзів та про підтримку.

 

28 вересня відбулась зустріч родин зниклих безвісти з Послом Польщі в Україні паном Бартошем Цихоцким. Це не перша наша зустріч з представниками братської держави. Посольство Польщі підтримує родини зниклих безвісти вже не перший рік. І ми дуже цінуємо цю постійну підтримку.

Розмова йшла про дуже серйозні та чуттєві для родин речі: про відсутність об'єктивної інформації, про те, що інформація отримана від самих родин до уваги слідчими органами не береться, а звідси й недовіра до результатів слідства, до його об'єктивності. Окремо проговорювалися недовіра родин зниклих безвісти до результатів судово-медичних експертиз, згідно з якими дуже часто закривались справи по насильницькому зникненню.

Наприкінці зустрічі родини отримали цінні подарунки: телефони та ноутбуки, які нададуть можливість НАДІЙКАМ підтримувати міцний зв'язок, брати активну участь в нових спільних проєктах НАДІЇ з Посольством Польщі.

Фастаюся:

До Посольства ми привезли нашу Стіну НАДІЇ.

Вона викликала безумовний інтерес. Працівники посольства підходили, читали, сканували QR-коди, та читали історії зниклих хлопців на сторінках Книги НАДІЇ.

А ще, ми запросили пана Бартоша, разом з його колегами, на відкриття експозиції «Стіна НАДІЇ: Матері забутих синів», що запланована на 13 жовтня, до Дня захисника України.

Дякуємо, Польща! Дякуємо, друзі!

До речі, на зустрічі вперше були присутні представники родин зниклих безвісти цивільних осіб з Донецької та Луганської областей.