Одна моя подруга підтримує відому кандидатку в президенти.Особисто для мене, це не припустимо, але в неї своє бачення і своя ілюзія. Вже давно ми вирішили спілкуватися на цю тему тільки фактами, а не власними почуттями та емоціями.Тому майже кожного дня я ділюся з нею інформацією: пересилаю їй то договір підписаний на співпрацю з Януковичем до 2030 року, чи підбірку того, як «голосує» її кандидатка у Верховній Раді.І це все триває вже дуже давно, але я не згадаю жодного разу, коли б це вплинуло на наші стосунки.Я поважаю цю людину, а отже поважаю і її вибір, який би він не був.

І мабуть я до цього просто звикла, бо коли вчора я побачила митців, що підтримали діючого президента, я розчарувалася.А потім, коли ще й політики, до думок яких я прислуховуюся підтримали шоумена, я зневірилась взагалі.
Але ранок звичайно мудрійший, бо він приніс мені розуміння, що позиція розчаруваннь та образ, то позиція дитини, а не дорослого. Дорослий, має всі можливості діяти .І якщо ти вважаєш, що можеш то дій! Але коли задіяні будь-які коректні способи, зроблено все і навіть більше, а людина не почула тебе, ти маєш спокійно прийняти її вибір. Бо це і є свобода вибору, така її сутність.Так вона думає, такі в неї наміри, бажання, та інтереси. Будь який примус доказ того, що ти ставиш себе вище людського вибору.Вище , краще , сильніше … Знайомий шлях? Він веде в нікуди.
Тому прошу вас, друзі, будьте взаємоввічлими . Маєте сили діяти, дійте, переконуйте, агітуйте, будьте дорослими , не розчаровуйтесь, поважайте один одного!