Останні урядові ініціативи з державного регулювання цін на бензин шокували суспільство.

Це стало черговим підтвердження, що у нас країні, не урядовці, а дилетанти та неучі. Вони не мають базових економічних знань.

Замість творити країну добробуту Уряд веде країну до латиноамериканського популізму Це дилетанти, які просто не здатні навести порядок у країні.

Їм не вистачає ні компетенцій, ні глибини знань, ні стратегічного мислення.

І вина у цьому вперше чергу — Премєра Шмигаля. Пам'ятаєте як казав Наполеон? Якщо баран керує армією левами то наслідки будуть плачевні.

Питання де знайти нового лева-прем'єра — для урядових баранів? Воно більш ніж риторичне А поки Баннова думає, рекомендую почитати візійну статтю двічі міністра фінансів Ігоря Уманського (http://surl.li/tzna).

Особисто мені дуже сподобались виклалені в статті ідеї як вивести країну з кризи за трохи більше ніж 10 років.

Він пропонує реалізувати три прості принци

- Новий суспільний договір

- Потужна конкурентна економіка

- Гарантії громадянам та суспільству

Гарантувати все це може виключно сильна держава. Саме вона здатна балансувати інтереси в трикутнику «держава – бізнес – суспільство».

Це її природне покликання. Зараз баланс у ньому зміщений у бік «держава – бізнес», залишаючи суспільство осторонь розв'язання важливих питань.

Більшість громадян України відчувають себе використаними в інтересах політичних проєктів монопольно-олігархічної влади.

Аби виправити це, держава має стати самостійним гравцем, що балансуватиме інтереси бізнесу та суспільства. Бізнесу – захист та гарантії розвитку. Суспільству – робочі місця та соціальні гарантії. Усім – закон, друзям – тим більше закон.

Як на мене, судячи з цих тез, із нього міг би бути не поганий Прем'єр.

Ну що ж, в подальшому булу уважніше спостерігати за його публічними активностями Час все розставить на свої місця