Главу Білоруського Дому в Україні Віталія Шишова, який зник 2 серпня, знайшли повішеним сьогодні в одному з київських парків, неподалік місця його проживання.

Повідомлення про це трагічний випадок розміщено на сайті Департамент комунікації Національної поліції. Зазначають, що мобільний телефон і особисті речі Віталія вилучені з місця події а повна картина подій буде встановлена після допиту свідків, аналізу відеозаписів з камер системи «Безпечне місто», проведення експертиз і слідчих експериментів.  Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) і перевірятиме всі версії, зокрема версію вбивства, замасковану під суїцид. Ну і звісно поліція Києва звертається до всіх, хто знав Віталія Шишова, з проханням надати інформацію про останні тижні його життя, його психоемоційний стан, можливі погрози тощо.

Хоча повідомлення про те, що за Білоруським домом і зокрема за його головою встановлено зовнішнє спостереження невідомими особами з'являлися за декілька днів до цього. Але ж нашим спецслужбам ніколи  перевірити інформацію – вони знімалися в поганозрежисованому відосику «найвеличнішого» під умовною назвою «труси Чауса». І звісно, жодного реального виконавця вони затримати не в змозі, гадаю, що й це вбивство вони повісять на українських ветеранів і патріотів. А між тим, вбивство це сталося відразу після втечі в Україну чоловіка олімпійки Тимановської, що посміла виявити непослух диктатору-узурпатору. Можна припустити, що він дав команду ліквідувати його, й швидко, але оскільки його агенти, які хазяйнують в Україні як в себе вдома, не встигли виявити місце перебування, вони зліквідували першого потрапившого їм під руку білоруса-втікача. Повішання, з імітацією самогубства – це кегебістський почерк – саме так вони ліквідували Володимира Івасюка.

Тому Україна сьогодні, за влади дилетантів та аферистів – як прохідний двір для спецслужб сусідніх диктаторських країн. Дарма втікачі з тих країн шукають тут притулку, це все одно що заховатися від переслідування псів режиму в сусідніх областях своїх країн.   

Усім нашим патріотам та ветеранам слід терміново забезпечити собі алібі на 2 серпня, бо наші «орли» ішака оманського, не здатні знайти слід своїх колег с фсб-кгб, візьмуться саме за них.