Т. зв. митрополит павло (лебідь), більш відомий широкому загалу як паша-мерседес, вигнав з Києво-Печерської Лаври єромонаха, який відмовився згадувати ім'я очільника рпц-фсб кіріла гундяєва під час Богослужіння. Ім'я сміливого єромонаха — Симон (Новіков). Про це йдеться у дописі священика рпц в Україні Петра Семащука у фейсбуці. Він пише, що братія Лаври ще на початку війни пропонувала не згадувати за Богослужіннями в Лаврі ім'я патріарха кіріла, однак намісник Лаври павло категорично відмовився це робити і принципово настояв на тому, щоб поминати кіріла (Гундяєва) як «великого Господина і Отця.

Митрополит  Переяславський і Вишневський ПЦУ Олександр (Драбинко) зазначив, що близько 60 відсотків насельників Києво-Печерської лаври поділяють засудження агресії росії. Вони не хочуть поминати патріарха Кіріла, а хто цього не робить, „отримує на горіхи“ від павла. Але братія має проукраїнську позицію. Імовірно, що найближчим часом усередині Лаври можливий переворот. Монахи не підтримують проросійської позиції свого керівництва, це факт. Тож можуть попросити старе керівництво піти й обрати собі нове», – сказав владика Олександр.

Але в цілому, агенти фсб московії в рясах, отримавши запевнення від керівництва держави в особі голови ВР адепта цієї сатанинської секти стефанчука, що ніхто не збирається забороняти їхню злочинну діяльність проти України, як то кажуть «воспряли» духом і зайнялися своєю звичною справою — гнобити та знищувати все українське, що проростає в цьому затхлому московському болоті. 

Момент, коли питання з легалізованою філією фсб московії в Україні можна було вирішити швидко та ефективно, на жаль безнадійно втрачено. Заручившись підтримкою зеленої недовлади, фсбешникі в рясах з подвоєною силою будуть шкодити Україні, і далі задурюючи довірливих наївних українців, що досі впевнені, що вони туди «ходять до Бога».