На офіційній сторінці Президента України з'явилося повідомлення: «Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку провів зустріч з представниками бізнесу та потенційними інвесторами (American Jewish Committee). Глава держави зауважив, що Україна проводить масштабні трансформації, орієнтовані на впровадження європейських і євроатлантичних стандартів. „Підтримка партнерів і союзників, насамперед США, є для нас вкрай важливою“, – зазначив Володимир Зеленський.... Глава держави ознайомив інвесторів із безпековою ситуацією на Донбасі та викликами в енергетичній сфері у контексті проекту „Північний потік – 2“.

Потенційний інвестор American Jewish Committee (Американський єврейський комітет)???!!! Він марить чи усіх нас вважає дурнями??? Швидше за все і перше і друге. Справа в тому що цей комітет є єврейською правозахисною організацією. ПРАВОЗАХИСТОМ вони займаються, бльять!!! Немає в переліку їх діяльності бізнес-проектів та інвестицій! Це адвокати та правозахисники, людина з дипломом юриста мала б це знати. Де Донбас та Північний потік-2, а де захист прав євреїв та боротьба з антисемітизмом??? З таким же успіхом він міг би обговорити з Генсеком ООН проблеми будівництва дороги Жашків-Тальне. Або з Президентом Ердоганом – проблеми пошуку вільних земельних ділянок під висадку охуліарда дерев. З Президентом Ердоганом, до речі він теж зустрічався, якщо вірити наступному повідомленню на даному сайті.  „Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом“. Трохи раніше було повідомлення язикатоїменделі про вручення пану Ердогану списку українських полонених, потім десь зникло. От як пише нове втілення мендельки: „Це підтримка, яку Туреччина могла б надати кримським татарам, зокрема затриманому Наріману Джелялову. Є списки утримуваних осіб. Я думаю, що Президент України може передати їх Реджепу Таїпу Ердогану, і вони можуть обговорити, яким чином Туреччина може сприяти звільненню утримуваних осіб, зокрема кримських татар“. Чомусь при зустрічі „найвеличніший“ списків не передав, чи забув чи зменжувався чи забули написати.   Цей міфічний список вже вручався нібито пану Байдену, але згідно офіційної відповіді з ОПи на запит С. Краснова  такої публічної інформації в ОПі не існує.

Це все говорить нам про те, що або „найвеличніший лідер сучасності“ не в адекваті, або ОПа публікує фейкові новини, або це імітація бурхливої діяльності, якою прикривається туризм оманського ішака за наш з вами рахунок, будучи впевненим в тому що бидло все проковтне і не буде особливо випендрюватися, адже вони нас зробили всі разом, і тепер весь українськиї народ це лохи, яких потрібно лише доїти. Такі ж казочки про інвестиції від Єврейського комітету, як і про охуліарди доларів та фунтів інвестицій з Оману, ОАЕ та Великої Британії, які ішак оманський привез з тих країн але які так ніхто й не бачив. Брехня має бути покарана!

Фото з сайту Президента України.