Вчора Порошенко заявив, що викупив телеканал «Прямий» у Макеєнка. Це був превентивний удар по шоблі, що в абсолютно незаконний спосіб захопила владу в Україні, ну бо ж мало хто вже сумнівається в тому, що нєлох просто підставна фігура. Шобла хоче зачистити весь опозиційний до неї медіапростір — це ж теж сумнівів не викликає. Тому, розігрівши і розігравши населення закриттям медведчуківських каналів, ця шобла цілком вірогідно могла планувати таку саму методику й щодо патріотичних. А щодо підстав, то тут готувалася ціла спецоперація проти Володимира Макеєнка.

Так, власником каналу до сьогодні був не Порошенко, а він. А до Макеєнка легше добратися. Він був колись у Партії регіонів. Для шобли це не проблема, бо ж вона уся з реваншистського середовища, просто іншої направленості. Адже Макеєнко після відходу Попова очолював Київську Міську Державну Адміністрацію. І було це якраз під час усіх основних подій на Майдані. Претензій до нього після революції ніхто не висловлював. Хіба зупинку метро в час найдраматичніших подій йому персонально думали інкримінувати. Але там було рішення не КМДА, а керівництва уряду. Він спокійно передав владу Кличку й відійшов від активної політики. Після перемоги нібито Зеленського його пробували звинуватити в непрозорій купівлі каналу Тоніс (нині Прямий), але там не було жодного злочину й адвокати атаку шавок із ДБР відбили. Зараз шобла за допомогою на 200% свого генпрокурвора планувала атакувати Макеєнка знову з чисто політичними звинуваченнями, ніби не Янукович, не російські спецслужби, не беркути, а саме Макеєнко винен у всіх злочинах проти Майдану й... тримайтеся міцно! В підтримці й фінансуванні тероризму!

А вас не здивувало, що раптом саме напередодні із схрону витягнули головну прокурворку, щоб вона вихвалялася знаходженням винних у розстрілах Небесної Сотні? А ми усі знаємо, як вони призначають винних,Ріф не дасть збрехати. А вчорашнє голосування за Заяву Верховної Ради щодо Революції Гідності, яку слуги блокували 13 місяців, а тут так швидко протягувати, що ледве «шосту річницю» не залишили? Це ж не від щирих почуттів. Це ж під якусь підлість готувалося. Думали, що лише для перетягування під Зеленського патріотичного електорату, а виявилося все набагато підліше.

Звинувачення проти Макеєнка доволі скоро б розсипалися без жодних наслідків, ну крім віджиму деякої власності. Але ж слуги шобли протягнули законодавчі зміни про управління арештованою власністю (АРМА), щоб мати змогу невідкладно не лише арештувати, але й конфіскувати та продати канал. А далі перед Макеєнком може й вибачилися б, якесь інше конфісковане майно могли б вернути, але не канал — він уже б перейшов до «бородатої бабушкі».

Отака історія. А тепер повний облом. Порошенко вчасно взнав про всі ці плани, вочевидь таємні порохоботи є й серед шобли, й про порядок денний цього засідання РНБО був поінформований, і про механізми також знав. І мовчки готувався до свого ходу у відповідь. А в день перед атакою на телеканал провів шикарну операцію. І надіслав повідомлення про подію відразу всім посольствам та керівництву цих країн. Звісно ж і в Держдеп, де якраз готують новий санкційний список проти певних громадян України. А далі купівля й швидке переоформлення. І канал уже не Макеєнка, а Порошенка, лідера опозиції...

Взнавши про цей хід Порошенка, шобла не придумала нічого кращого ніж випустити свою шавку – мандєльку. ЇЇ завжди випускають, коли не знають що брехати — події в Омані та Ірані ніхто ще не забув? Ось що вона заспівала — «Санкції проти телеканалів „112.Україна“, ZIK, NewsOne були впроваджені через докази фінансування з держави-агресора, а також пов'язаність їхнього власника з терористичними організаціями, що оперують на окупованих агресором територіях України... Закриття зазначених каналів не мало ознак політичної боротьби, рішення було ухвалено винятково на захист державних інтересів». Тут все вірно, але ж ми знаємо як вони можуть маніпулювати. А ще вона запевнила, що свободі слова в Україні ніщо не загрожує — незалежно від того, наскільки критичні матеріали будуть готувати ЗМІ. Ага, ми повірили. А ось і головне, заради чого її випустили: «Сподіваємося, що публічні острахи Петра Порошенка щодо закриття каналів, які підпорядковуються йому, не є ознакою наявності подібної діяльності з його боку», — додала ця мавпа, натякаючи на те, що Порошенко фінансує тероризм, аякже! Чистий зразок маніпуляції — змішувати правду з брехнею. І потім шобла певно усю ніч переписувала матеріали засідання РНБО. Бо вже сьогодні до вечора може бути жорстка заява держдепу й початок полювання на все оточення й майно Зеленського. А Зеленський дістає клеймо миршавенького Лукашенка й дуже небезпечну ситуацію в країні, коли йому вже може й не вдасться нікуди втекти.

Це було з позитивного контексту події. А в негативі те, що Зеленський — інфантильний ідіот. А в його оточенні аж кишить від російської агентури, якій вигідно, щоб Україна попала в ізоляцію. Це нікчемне створіння може й не зрозуміти всіх наслідків і почати таке страхіття в країні, коли вже ніякою Небесною Сотнею не обмежиться. Так, вони теж у цьому вогні згорять, тільки від цього якось не легше...