Ну, що наших зебілят побільшало. Недавній інцидент з поліцією, зам. міністра МВС Гиголіашвілі ще прожовжується, а тут новий  . «Раб народу» Микола Галушко, з комітету правоохоронної діяльності  декілька днів назад(17 грудня), о 4 ранку ображав поліцейських. 

     Інцедент виник через затримання авто котре зареєстровано на маму «раба народу», через ПДР в Києві. Керував ним особистий водій обранця народу, а Микола дуже ображався, що його відірвали від вивчення документів, котрі планувалося розглядати на цей день у ВР. Лиш зверніть увагу на фото цього тіла, від СИДЯЧОЇ, розумової не фізичної роботи, лишня вага. Всі ці жертви ради народу, а чи взаємні вони? Ні. Адже народ їх ненавидить, з радістю підняв и на вила, але не можна — бажаємо до Європи. Такі як Коля, терпіли, хочуть до себе поваги. А ми? 

 

 

      Микола навіть не здогадуєтеся, як його  не хватає в окопах лугандона. Повірте такі єнергійно налаштовані люди там дуже потрібні. Ненависть до тих хто тебе щемить( в данний момент це поліція) гарний стимул до активних бойових дій проти ворога. Але такі сущності на передок ні — ні, ну хіба, що ради УБД десь в третій лінії. 

    А взагалі яке їхало(Зебіл), таких воно і набрало(зебілят). А для Вас : бачили очі, що купували, тепер їжте