Москальська православна? церква знов встрилила собі в ногу.

      В кінці грудня 2021 року синод москальскої православної ? церкви прийняв до свого складу 102 священика Александрійської православної церкви, і створив  дві єпархії на території Африки. Як говорять експерти це помста за визнання ПЦУ в 2019році. Ну, що ж копійка до копійки, та й буде долар, але не все так просто. Як повідомляють ті ж експерти майже усі попи, або розкольники, або в забороні за різні канонічні злочини. І взагалі простий підкуп, гроші не пахнуть, ага. Це теж саме коли москалі дали громадянство, і роботу убивцям, колишнім " Буркутівцям", адже  зрадниками довіри немає. Але є гроші. А, що ж буде коли москалі визнають ПЦУ, що і як бути з цим сміттям. І взагалі дуже це схоже на розрив з світовим православ'ям, приймати розкольників і не визнавати, те що визнає світ ПЦУ. Нічого нового. Війська москалів на території Молдови, Грузії, України. А тут теж анексія, духовна. 

      Ну, а що ж втратила Александрійська церква? Поміркуймо. На сході України ВСУ знищили сотню "іхтамнєтов", то чи буде про цю подію сумувати Федерація шахів США? Так деякі з знищених грали в шахи, але вони не були членами федерації. Отже ні заяв про жаль, ні претензій до України не може бути. 

     Теж і в цій ситуації, попи котрі поповнили зграю москальскої церкви не були кліриками Александрійської церкви, тому Патріарх Феодор 2 не має на них ніякого впливу, а отже жалю. 

      Отож, Африка не має втрат, а москалі додали собі клопоту. І взагалі спокій в світі  наступить коли зникне Хутін та патріарх Кірілка Нерозумний.