На Московії палає. І не лиш від п'яних ялинок, та від знайдених на деяких пожарищах, зовсім не обгорілих карток Яроша. Гідну оцінку цим частим явищам в останній час, дасть слідчий комітет Московії. А є ще одна тема. 

 

      1 січня наступило в Україні. Але для націоналістів України це не свято, тому що в їх планах після приходу до влади цей день назначити офіційно днем Степана Бандери(1 січня день народження вождя нації) і з нього розпочинати не лише рік, а і нову еру.

      Від агентів розвідки України, що діють не лиш на території Московії йдуть повідомлення, що причина Хутіна в захоплені нашої держави, не за її свободолюбство та мета вступу до НАТО, не демократія з її чесними виборами, і навіть не те, що зараз влада у зебілів, а саме через цей клятий день народження С. Бандери.

     Одразу по вході в Київ «освободітєльних войск Московії» і «проведені чесних  демократичних президенських виборів» під наглядом озброєних спостерігачів від лукашистів та хутіністів, на котрих дуже чесно переможе Ілько Кива, день народження Степана Бандери буде заборонений на завжди.

      І от від того часу наступить спокій. Ні не в Україні, а в москалів, адже той хто так підло заважає щасливо житти, радіти, мріяти та здійснювати космічні програми по колонізації Марса та Місяця буде назавжди викреслений з пам'яті. І не тільки українців, а головне москалів.

І не буде вже у них палати в серцях ненависть до України, а прийде спокій, впевненість та мир. А ще любов до чужого майна та  мародерства. 

      Але ми не дамо їм цього здійснити. Нехай ПАЛАЄ.

" Настане час коли один скаже: Слава Україні, а мільйони відповідатимуть Героям Слава" С. Бандера.